Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valyon a Piramisokat tényleg...

Valyon a Piramisokat tényleg nem csak az egyiptomiak építették? Szerintetek igaz, hogy az Atlantisziak segítettek nekik, és a majáknak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Először is a vajon az nem valyon!

Az egyiptomi piramisokat az egyiptomiak építették Afrikában.

A maja piramisokat pedig a maják építették Közép-Amerikában.

Atlantiszt pedig a görög Platón találta ki és hogy valójában létezett-e az a mai napig nem bizonyított.

2012. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is ezt válaszoltam, de töröltek.

Ha valaki évfolyamelső (mint ahogy állítod), az nem csinál ilyen hibát, és nem jön elő rögtön azzal hogy ő az okos, a kijavítók meg a hülyék...

2012. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy intelligens ember pedig nem ugrik egyből a másik torkának -persze ehhez a témához kötve az emberek mindíg felháborodnak- .
2012. okt. 5. 06:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Jólvan...akkor légyszives írd le nekem, hogy hogyan, és mivel építették a piramisokat?
2012. okt. 5. 06:17
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Többszáz rabszolgával és kövekkel. A kövek alá farönköket helyeztek, így tudták őket gurítani.
2012. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Egy piramis nem egy olyan hű de bonyolult építmény, így nem értem, miért pörögnek ezen a témán még mindig annyian. Ahhoz, hogy egy ilyen egyszerű valamit felépítsenek, nem kell semmi misztikus népség segítsége. Csak sok rabszolga meg erőforrás.
2012. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Kedves #6-os!

Ha egy piramis szerinted nem bonyolult, akkor légyszi építs nekem egyet! Kapsz hozzá millió rabszolgát. Meg az általad említett erő-micsodát!

Áruld el nekem, hogy kezdenél hozzá? Nyitnál egy kőbányát, vagy bekapnál egy kőbányait?

A mai építészek mind csodálják és tisztelik az ókoriak produkcióját! Hidd el nekem, nem ok nélkül.

2012. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #7-es!


Örömmel olvastam ajánlatodat, természetesen elvállalnám a megbízást, ha komolyak lennének a szándékaid.


Az egymillió rabszolga egy jelentős hányadát elküldeném a kőbányába sziklákat omlasztani. A kőfaragók kifaragnák ebből a téglatest-formát. A szállítók a mérnökök által megtervezett szállítóeszközzel az építési helyre szállítanák a már feldolgozott anyagot. Az építők pedig szépen egymásra pakolnák őket. Voálá. Kész a piramisod.


Akkoriban eléggé buták voltak az emberek, így az ókorban megépíteni egy piramist tényleg nagy kunszt volt. Akkor egy ilyen munkát megszervezni tényleg azt kívánta, hogy olyan intelligenciával rendelkezz, hogy istenkirálynak tartsanak. Ma egy átlagember rendelkezik ezekkel az agyi képességekkel. Így ma egyáltalán nem is nagy dolog. Tök jó, hogy akkor össze tudták azt a pár építményt hozni, akkoriban biztosan csodájára is jártak, emberfeletti dolognak tartották, de ma már nem olyan hű de nagy dolog, hogy misztériumokat kelljen szőni köré. Egy nagy emléke egy letűnt kornak, de semmi több.

2012. okt. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Közrendű szabadok voltak, nem rabszolgák... Amúgy meg utána lehet olvasni! Engem is érdekel a téma, mégsem irigatom tele az oldalt ilyen kérdésekkel.
2012. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
*irogatom
2012. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!