Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Veszélyes PB gázos sziesztával...

Guc24 kérdése:

Veszélyes PB gázos sziesztával fűteni?

Figyelt kérdés

Fodrászüzletre vonatkozik a kérdésem.

Használt sziesztám van és félek ,,tőle,, .Olvastam már rosszat, hogy nem túl biztonságos és a CO2 kibocsátása is veszélyes.(hajlakk használata stb)

Bízhatok benne? Mert sajnos másra nem futja!

Aki biztos információt tud az írjon!Köszi!



2012. okt. 9. 13:52
 1/2 anonim válasza:

Nem ajánlott hosszú távon, leírtad te is, a helység levegőjéből vonja el az oxigént, széndioxid a helységbe kerül. Valamint nyílt láng a rengeteg pb hajtógázas szórópalack mellett..

Elektromos fűtés esetleg?

2012. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem három éve van ilyen kályhám, nagyon jól befűti a lakást (1 szoba, 1 konyha, két tetőtér) és nagyon jól bevált, semmi bajom vele. aludni is szoktam melette, elég nagy a tér. néha nyitok ablakot, ennyi. bár gondolom a modernebbek már jobban ki vannak dolgozva, hogy ne legyenek veszélyesek, és lekapcsolnak, ha szénmonoxidot érzékelnek.
2014. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!