Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam az angolt?...

Hogyan tanuljam az angolt? Valaki segítsen

Figyelt kérdés
8 hónap múlva középszintű nye,vizsgázni szeretnék,a nyelvtani részeket értem,és tudnám alkalmazni is-csak a szókincsemmel van baj,pedig mindig megtanulom a szavakat,amikből szódolgozatot írunk,és mindig ötösre sikerült,de mindig azon bukok el dolgozatban is,hogy nemtudom jól értelmezni a mondatot.Hogyan változtassak ezen?
2012. okt. 28. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy csinálod, nálam pont fordítva van. A szavak úgy megmaradnak bennem mint egy száraz szivacsban a víz. Viszont a nyelvtannal mindig hadilábon álltam. Csak emiatt nincs még nyelvvizsgám.
2012. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hanyadikos vagy?:)
2012. okt. 28. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
ha tényleg meg akarsz tanulni angolul akkor nézz angol filmeket/sorozatokat, angol, vagy magyar felirattal. (Ha nehéz rögtön angol felirattal akkor először magyarral, és utána angollal, végül esetleg felirat nélkül)
2012. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!