Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Csapszegkötés méretezésben...

Csapszegkötés méretezésben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A feladat a következő: Számolja ki a d,Ph(h alsó indexbe),Szigma max értékeit a megadott adatok alapján.

Adatok:

-F=18,3 kN

-Pp megengedett=10 MPa

-Ph megengedett=65 MPa

-Szigma megengedett=95 MPa

-b/d arány=1,55

-b1/b arány=0,38



A mai napra ezt kellett volna megcsinálnom házinak gépelemekből, de nem tudtam, mert a d-t nem tudtam kiszámolni, onnan ment volna a többi része.Az osztályban senkinek sem volt kész, pár embernek beszedte a füzetété és amég mi a projektorról másoltuk az anyagot, addig ő kijavította, illetve az összes füzetbe egyest írt.Mondtam neki, hogy Elmagyarázná-e, mert nem tudta senki megcsinálni az osztályból, erre az volt a válasza, hogy "Kisfiam, én felírtam a táblára a hozzá tartozó anyagot, ha abból nem érted, akkor menj hulladékot szelektálni!"


2012. nov. 10. 19:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!