Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó méretezésben segítség?

Melltartó méretezésben segítség?

Figyelt kérdés

Bocsánat h ide írok, de nem igazán tudom, hova kéne, és itt sok a nő :)

Szóval nem tudom a melltartó méretemet, egyik sem jó rám. A 80C lenne jó, de a kosár nem elég nagy, nem öleli körbe a mellem hanem belevág. De a 80D már nagy. Viszont D-ből nem láttam még sehol 75-öst. Valakinek van valami ötlete?


2011. júl. 21. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Többféle márkát próbálj fel..Nem egyformák a méretek formák....
2011. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt nem írtam, h kb mióta melltartót hordok, vagyis 7! éve nem találok. Se triumph, se Tesco, sehol! Csak ilyen sportmelltartót találok, ami nem kosaras, az meg túl fent szabott így néhány felsőhöz nem jó, akkor meg marad a kényelmetlen melltartó :( Lehet az én formáim elcseszettek.
2011. júl. 21. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:

pedig létezik 75/D-s méretű melltartó pl a Triumph-ban is.

de olcsóbban a H&M-ben is.

2011. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor majd benézek a H+M-be

Sajna nálunk kicsi triumph üzlet van és itt nincs, csak olyan általánosabb méretek, gondolom nincs rá igény, de látom már, h fel kell mennem Pestre, köszönöm.

2011. júl. 21. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
75 D tényleg mindenhol van, tele vele a teszkó. nekem 70D kell, na az viszont nehezebb már találni.
2011. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Emberek, akkor velem van a baj h nem látok? Egyszerűen még soha nem találkoztam ezzel :( Beteszem a kontaktlencsémet legközelebb...v nem tudom. De ennyire nem lehetek sem vak, sem hülye!

Ja mjuk azt nem írtam, h nem veszek szivacsos melltartót, csak olyat ami sima selyem anyagból van, lehet az a baj, mert olyat már önmagában kihívás találni. De nem kell nekem szivacsos, így is épp elég nagy nem kell az optikai tuning. Inkább lenne kisebb!

2011. júl. 21. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
hm igen, akkor ez a gond, olyanból már alapból keveset talál az ember... mert picit szivacsos van már a teszkóban 75D, esetleg próbálkozz olyannal... De van mikor nincsen, mert épp leárazások vannak és kiürítik ezeket, mert a 75D eléggé általános méret szerintem, sok ember hordja ezt a méretet, aztán elkapkodják, járj nyitott szemmel, nézelődj mindenfelé.
2011. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Multkor Kikben láttam,nem tudom felétek van-e egyátalán. A leheletnyi szivacs amúgy nem a világ,annyira nem tolja föl a melleket, hogy drasztikusan a nyakadban legyenek.:)
2011. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen van egy Kik kicsit messzebb, de bicóval elérhető :D Köszi megnézem. Még sose néztem ott körül mert mindig szőnyegeket meg gyerekruhákat tesznek ki a kirakatba, nem gondoltam h ilyesmi is van ott.
2011. júl. 22. 00:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát megnyugtatlak, attól, hogy szivacs van egy melltartóban, még nem feltétlen pushup. Azoknak az alján van egy több centis szivacsizé. Attól a kevés szivacstól semmi bajod nem lesz, max nem üt át a mellbimbód. :D

Amúgy javaslom a turikat, ott szoktak lenni jobb darabok, amiket itt nem is lehet kapni, összevetve egy kínaissal ég és föld ugye. Vettem múltkor két tök új, címkés darabot, eredeti áron valami 11 ezer lett volna... O_o"""

A kik-et nem javaslom, nagy mellnél azért a minőség sem mindegy, a kikben meg csupa elszabott dolog van, bár megnézni meg kell, ha más nem, tapasztalattal gazdagabb leszel. Szvsz a triumphos dolgok csúnyák és nem is kényelmesek, legalábbis én így vagyok vele. Intimissimi, Victoria's secret, stb. üzletekben az eladók is segítenek, elvileg értenek is hozzá. És ilyen esetben megéri valami nagyobb városba, esetleg pestre menni és rászánni egy napot, venni 2-3 jó darabot.

Olyan szomorú látvány, ahogy csomó nő rossz méretet hord, általában valami rossz kínais valamit, amit űrlényekre szabtak esetleg, rossz a tartásuk, a pánt hátul a nyakukban, bevág vállban, 4 mellük van, stb. És amennyire tudom, ez az egészségnek sem jó. Meéri rászánni, sajnos itt a nőknek még nem jutott el a tudatáig az ilyesmi. :D Meg persze pénz sincs rá mindig, ezt megértem. :(

2011. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!