Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez a technológia tényleg létezik?

Ez a technológia tényleg létezik?


#alternatív energiaforrás #éghető víz #vízégetés
2012. nov. 19. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Sajnos vagy nem sajnos, hatalmas szélhámos.

2012. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Már megint ő?


Nem, ez a technológia úgy hazugság, ahogy az egész ember :)

2012. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Végigszakadtam a videón...

Kémiát max messziről látott, sötétben.

2012. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsának tűnt, ugyanakkor egyáltalán nem értek a kémiához. Lenne egy ártatlan kérdésem. Nektek van szakirányú végzettségetek, tehát kompetensek vagytok a témában? Nem akarok senkit megbántani, csak tudni szeretném mi az igazság.
2012. nov. 19. 23:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de mindez középiskolai tudással leleplezhető. Ehhez nem kell az MTA legjobb vegyészének lenni. Én ugyan biológusdoktor vagyok, de ha ez megnyugtat, biokémiával foglalkozom, és az egyetemen is volt jópár félév egyetemi szintű kémiám.


Na most ha valaki szerint a hidrogénnek "3000 méter per szekundum az égési sebessége" (2:56-nál ezt mondja), akkor attól kösz, de még kenyérpirítót se vennék.

2012. nov. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt mondta, nem is figyeltem...
2012. nov. 20. 00:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nukleáris energiáról beszél, de hogy az mitől, hogyan lesz, arról egy szó sincs. Szerintem azt se nagyon tudja, mi az.


Vízből vizet akar csinálni, amiben nyilván nem szabadul fel semmiféle energia.


Mutogat egy ócska orosz plazmavágót, amit bárki megvehet az ecserin 5000 forintért, mintha abban a vízből jönne az energia. Nem, azt a plazmavágót az a 20 kilós generátor táplálja, amire rá van kötve.


Szerinte a benzinben 86 szénatom és 12 hidrogénatom van, ami pont fordítva van. Nem mintha bármi jelentősége lenne a "találmány" szempontjából, vagy mintha ennek bármihez bármi köze lenne.


400 millió dollárról mondott le csak azért, mert nem szereti Budapesten látni a hajléktalanokat, ezért inkább beérné a magyar kormány 500 milliójával (forintban), hát persze.


Szóval mindehhez tényleg nem kell egyetem, csak egy normális középfokú műveltség.

2012. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit mond a csávó az kb azzal egyenértékű, minhogy fogom a fát elégetem, majd visszakapom a fát. Azért nem baromság ez egy kicsit? :-D
2012. nov. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte a benzinben 86 szénatom és 12 hidrogénatom van, ami pont fordítva van."

Ez nekem is megütötte a fülemet, de rájöttem, hogy arra gondol, hogy 1oo g benzinben van kb 12 g H és 89g C.

2012. nov. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gromo ***** válasza:
100%

Az én agyam akkor dobta el a szíjat, amikor arról kezdett beszélni, hogy a motor szívása során a vákuumban a benzin alkotóelemeire válik szét és így keletkezik a hidrogén, ami aztán a robbanómotorban az égést okozza !

A baj az, hogy ez az ürge már a 80-as évek közepe óta próbál szélhámoskodni ezzel, és még mindig szabadlábon van, a média szavahihetőségét pedig az mutatja, hogy számtalan interjú készült azóta vele, ami ezt a baromságot szenzációs találmányként mutatja be. El kellene már kapni az öreg grabancát, megvizsgáltatni pszichiáterrel, aztán az eredménytől függően irány a börtön vagy a vigyorgó.

2012. nov. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!