Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Keshe alapítvány, ez valóság?

Keshe alapítvány, ez valóság?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, hogy miket írnak a honlapjukon. De ez igaz?

2012. dec. 19. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Google ezt dobta ki előbb mint az alapítvány honlapcímét:

[link]

2012. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Baromság. Ha létezne ilyen, azt a XXI. században nem lenne lehetséges titokban tartani. Annál is inkább, mert már pár éve létezik ez az alapítvány, és valahogy a titkos nagyhatalmaknak nem szúrja a szemét. Kezdete óta nulla egész nulla tizednyi eredményt produkáltak, de az adományokat csak szedik bőszen.
2012. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] ... Ez pont pár hónapja történt. Nemtudom, hogy ez az oldal mennyire megbízható. Gondolom semennyire...
2012. dec. 19. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez valami szélsőjobbos oldal, csodálkoznék ha egy írója is látott volna fizikaórát közelről.
2012. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fizikai valóságalapjáról: a videóban azt mondta a fickó hogy az egyetemeken nem úgy tanítják a fizikát mint ahogy ténylegesen van. Majdnem kifordultam a székből.
2012. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 könyvet is írt róla és jön még pár. Szerintem hülyeségről nem lehet ilyen tudást felhalmozni. Én hiszek neki, ha tudsz angolul, te is megbizonyosodhatsz róla. Egely György egy megkeseredett, sikertelen ember, nézd csak meg a vntv-s videó alatti kommenteket. [link]

Az eddigi hozzászólók biztosan utánajártak a dolognak, meghallgatták az összes youtube-os több órányi videóanyagot és előítélet nélkül írták a kommentjeiket.

2013. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok. Ha egyszer lesz rá pénzem kiutazok és meglátogatom a központjukat.
2013. máj. 12. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem hülyeségről nem lehet ilyen tudást felhalmozni."


?

2013. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!