Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyi az eredmény? 1+1+1+1+1x...

Mennyi az eredmény? 1+1+1+1+1x0+40

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok, hogy kinek mennyi jön ki és ha kaphatnék hozzá egy kis magyarázatot is azt megköszönném. :-)
2012. dec. 27. 20:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Még ezt a copy-bajnokságot... :D


Most viszont egy kicsit beszólogatósra veszem a figurát: Félelmetes, hogy vannak emberek, akik ezt a feladatot nem tudják helyesen megoldani. Az is, ha nem tudják megindokolni, hogy miért.

Mindezen személyeknek javaslom átnézni az általános iskolai 2. osztályos matematika tankönyvüket A műveletek sorrendje - vagy hasonló - című részeknél...

Kulcsszavak és -kifejezések: összeadás, kivonás, szorzás, osztás, egyenrangú műveletek, balról jobbra haladás, magasabb rangú műveletek, zárójel...


Bocs, de késő van, nincs kedvem leírni a szabályokat.


Üdv. :)

2012. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez rettenetes, hogy valaki ezt komolyan nem tudja...44...
2012. dec. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Félelmetes, hogy ti most azt hiszitek istenek vagytok mert megoldottatok egy feladatot :) Majd mikor ároknál fogsz lapátolni a diplomáddal, az is félelmetes lesz
2012. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Majd mikor ároknál fogsz lapátolni a diplomáddal, az is félelmetes lesz"


Nyugi, nincs diplomám, de ne félj, nem találkozunk az árokparton.

2012. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ácsika, senki nem hiszi istennek magát a feladat megoldása miatt; legalábbis én nem olvastam ilyen kijelentést.


És mint világosan leírtam, ez 2. osztályos tananyag; tehát nagyon alap tudnivaló, nem kell hozzá diploma.

2012. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mi vagyunk istenek,mert meg tudjuk oldani.Hiszen éppen ez a normális.Az a baj,ha valakinek ez nem megy(mert hát valljuk be:nem integrálni kellett,hogy megoldjuk)
2012. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"Félelmetes, hogy ti most azt hiszitek istenek ..."

Vicces, hogy pont az írja ezt, aki nem tudta megoldani, és még ő beszél árokásásról, mert az is biztos, hogy, aki ennyire ostoba, arra valóban nem bíznék árokásásánál nagyobb feladatot...

2012. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Félelmetes, hogy ti most azt hiszitek istenek vagytok mert megoldottatok egy feladatot :) Majd mikor ároknál fogsz lapátolni a diplomáddal, az is félelmetes lesz"


Bebuktad, mert csak 8 általánosom van.

2012. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Tiszta gáz,hogy ezt egyes embereknek magyarázni kell. Mondjuk ezt egy külföldi kollegámnak kell elmagyaráznom,amin nem csodálkozom hiszen az oktatás náluk nem valami erős.:D

Mégegyszer köszi mindenkinek;)

2012. dec. 28. 20:37
 20/20 A kérdező kommentje:
Mellékesen nem azért kértem a magyarázatot,mert én nem tudtam,hanem mert nem hitte el nekem a kollegám.így megtudom mutatni.biztos mindenki volt már olyan helyzetben,amikor végletekig elment volna az igazáért.na,most én ilyen helyzetben voltam,főleg hogy tudtam,hogy nekem volt igazam!
2012. dec. 28. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!