Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nagyon érdekel a II. világhábo...

Kiss Emese Karola kérdése:

Nagyon érdekel a II. világháború, ezen belül is a holokauszt. Milyen állásban tudnék elhelyezkedni, hol tudnék ilyen témában tanulni?

Figyelt kérdés

Milyen egyetemre kell menni, ha ez érdekel. Vagy egyáltalán milyen állás van, ami közel áll a holokauszt témához?


Köszönöm


2013. jan. 4. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
A történész szak szép tőled hogy érdekel a szovjet gulág,holókét arra gondoltál ugye?
2013. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Történésznek kell tanulnod, de a történész sem csak a holokauszttal foglalkozik.

Egyébként engem is érdekelne hogy a gulág is érdekel? Vagy a kínai holokauszt? mert végül is ezek is mind voltak olyan tragikusak mint a zsidók holokausztja..

2013. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, a gulág illetve a kínai holokauszt is érdekel. Én is gondoltam a történész szakmára, csak gondoltam van más útja-módja, hogy ezzel foglalkozhassak. Elág rossz, hogy 3-4 évet tanulom a történelmet, de abból csupán 2-3 hónap, ami igazán érdekel.
2013. jan. 4. 18:26
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Szia :)


Van még egy lehetőség: a múzeumpedagógus. Azt sajnos nem tudom, melyik egyetem indít ilyen szakot, de meg tudod nézni pl. a felvi.hu-n.


És még egy lehetőség: jelentkezhetsz az Élet Menete Alapítványnál önkéntesnek; így sok új ismerettel lehetsz gazdagabb.


Üdv. :)

2013. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Valami Holokauszt múzeum vagy ilyesmi? Esetleg keresd fel az olyan helyeket, ahol ilyen kiállítás van vagy ilyen alapítványok stb. Hátha tudnak segíteni Neked.
2013. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Börtönőr.

Büntetés-végrehajtási felügyelő - OKJ tanfolyam, képzés.

2013. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 mustafa33 ***** válasza:

Azzal a holkuszt múzeummal csak úgy ne járj mint az az ukrán buszsofőr. Izraeli turistákat vitt Oswienczimbe. lerobban ta busz az ukrán lengyel határnál egy kis faluban. bemegy az első házba segítségér: - Bátyuska,nem tudna segíteni, zsidókat viszek Oswienczimbe de lerobbant buszom. A bátyuska: - Szívesen segítenék fiam, de nem tudok, az udvari kemencét már lebontottuk a sütő a konyhában meg kicsi.

Mielőt belémkötnek ezt a viccet egy ruszin honlapról vettem.

2013. jan. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mustafa33 ***** válasza:
Ja, mielőt rámfognák hogy anciszemét vagyok, a bátyuska bizonyára kenyeret akart nekik sütni, hogy ne legyenek éhesek, de sokan voltak.
2013. jan. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mustafa, felnőtt emberként már tudhatnád, hogy teljesen mindegy, hogy honnan veszed a h.lyeséget, nem kötelező továbbadni...

Úgyhogy máskor moderáld magad, légy szíves. :)

2013. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mustafa33 ***** válasza:

Shalom uvracha, Berta.

Ez a hülye vic szerinted a zsidók szomorú sorsán élcelődik, vagy az ukránok múltján, akik mint köztudott, a lágerek legénységének többségét alkották? Mert a hely ahonnan vettem nem valami neonáci és antiszemita, de mondhatni ukránellenes ruszin kulturális oldal.

2013. jan. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!