Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyire kéne tanulni egy...

Mennyire kéne tanulni egy ECDL vizsgára?

Figyelt kérdés
nemsokára ECDL vizsgám lesz...mennyire sokat kéne felkészülni?

2013. jan. 18. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ melyik modulról van szó
2013. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
operációs rendszerek
2013. jan. 18. 19:11
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, mennyire aktuális még... én most decemberben vizsgáztam oprendszerből. Nem volt annyira nehéz, bár a suliban gyakoroltunk, házit is kellett csinálni. Nézd át a tömörítést, kiterjesztést, keresést, víruskeresést. Ezek a legfontosabbak. Ezen kívül volt még "másold az aktuális képernyőképet ide és ide", "hogyan kell kikapcsolni a gépet? ide írd a válaszod...", nyomtatási sor, meg hasonlók, mit csinálsz, ha lefagy a gép, hogyan telepítesz, hogyan nézed meg a hordozható adattároló tartalmát, sorolj fel asztalon található parancsikonokat... És még sorolhatnám. Ha ezeket tudod (nem nehéz) akkor menni fog. Én átmentem :)
2013. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!