Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Keresték Heinrich Himmler...

Keresték Heinrich Himmler sírhelyét?

Figyelt kérdés

Mindössze annyit tudunk, hogy Lüneburg melletti erdőben temették el. Tudósok, történészek keresték valaha, hogy konkrétan hol van eltemetve?

Én nem hallottam róla semmit. Furcsa, hogy különösebben senkit nem érdekel.

Normális, megindokolt válaszokat várok. Köszi!



2013. jan. 19. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekelne bárkit is, hogy hol van eltemetve? Aligha lenne emlékhely a sírja.
2013. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik el voltak nélkülem.

[link]

2013. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Általában akik ezzel a témával foglalkoznak, gondolom érdekli az ilyesmi. Emlékhely szerintem sem lenne, bár biztos lennének akik úgy tekintenének rá.

Második hozzászóló: egyetértek, valóban el voltak nélküle.

Várok még válaszokat.

2013. jan. 19. 20:19
 4/6 anonim válasza:
100%

> Aligha lenne emlékhely a sírja...

Sose lehet tudni. Hitler szülőháza Baraunau-ban mind népszerűbb, pedig meg sincs jelölve.

2013. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

"„Austin törzsőrmester álcahálóba burkolta a meztelen holttestet, a hadseregnél rendszeresített telefonkábellel összekötözte, feldobta egy teherautó platójára, s elindult vele a lüneburgi erdő felé. Maga ásta meg a sírt. „Soha, senki nem fogja megtudni, hova van eltemetve!” - jelentette, amikor elkészült a munkával."


( [link] )

2013. jan. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
42%
Ha tudnák, néhány elmebetegnek zarándokhely lenne, akárcsak mint az Ausztriai sasfészek. :)
2018. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!