Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Feleségek! Mi a foglalkozásoto...

Feleségek! Mi a foglalkozásotok, mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
IT vezető, nettó 450ezer.
2013. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

A férjek foglalkozásánál is lepontozták a válaszokat..

Indok: nincs itt válság címszó alatt.

Kérdésre a válaszom: sajnos rokkant nyugdíjas vagyok, 78.000.-ft a havi ellátmányom. (80%)

2013. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Kismama vagyok, gyest kapom (25400 ft) + a családi pótlékot (12200 ft), de most jöttek meg az egyszeri juttatások, 64500 ft egyszeri anyasági +20000 +10000 ft az önkormányzattól. Párom szerencsére nem keres rosszul.
2013. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem dolgozom, háztartásbeli vagyok. A férjem egy cég tulajdonos, és milliókat keres meg vele, így mondta nem szükséges dolgoznom, elég ha lakást rendben tartom miden nap, és megfőzök neki 2 főtételt és 1 desszertet.
2013. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem dolgozom, nevelem a gyerekeket. A párom sokat keres és nem szeretné, ha reggeltől estig ülnék egy irodában ezért nem dolgozom. Azt mondta, találjak egy hobbi munkát, mindegy mennyit keresek vele csak jól érezzem magam benne. Bármennyit költhetek a közös számláról.
2013. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jelenleg nem dolgozom mert sajnos vidékre kényszerültünk de alig várom hogy vissza menjünk a fővárosba és bele kezdjek a munkába postán dolgoztam remélhetőleg várna vissza gyes után ha nem akkor sem keseredek el .keresek ujat kb 90 ezret fokok kapni. nem sok de de kiegésziti a férjem jövedelmét
2013. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!