Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nemet segit valaki leforditani...

Nemet segit valaki leforditani egy magyar fogalmazast nemtre?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg írni!
2013. jan. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan nyelv nincs, hogy nemt.


Tudom, siettél, telefonról írtad, de ezek nem mentségek.

Helyesen:

SegÍt valaki lefordÍtani egy magyar fogalmazást nÉmEtre?


Másold át ide a fogalmazásodat, és segítünk.

Üdv.


Egyébként, ha valakinek privátban küldöd át, nem biztos, hogy a jó fordítást kapod vissza.

Itt mindig van valaki, aki tudja a helyes választ.

2013. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen

Az én szabadidőm attól függ,hogy milyen alkalomkor van.De nekem amugy kevés szabadiőm van.

A legtöbb szabadidőm hétvégén van ugyanis hétköznapokban tanulok vagy segítek a házi munkában.A testvéremnek is szoktam segíteni a házi feladat megoldásban.

Nyáron a szabadidőmben elmegyek a strandra és egész nap ott vagyok.De ha túl meleg van akkor megnézzek egy jo filmet.Télen elmegyek szánkozni,siezni és ha nincs kivel érdekes könyveket olvasok.

Én a tévét nagyon sokszor nem nézem,mert nagyon sok tanulni való van.A sorozataimat vagy néhány filmet nézek amit szeretek.

Nagyon szeretek sportolni.Én leginkább a labda játékokat szeretem mint a kosárlabda,a fotball,a kézilabda.Péntek este 7 órától szoktam járni kézilabdázni.

A hobbym biciklizés,mert nagyon szeretek a természetbe lenni.Szeretek filmet nézni és zenét hallgatni,ezektől mindig jol érzem magam.

Szabadidőmben a barátaimmal vagyok.Elmegyünk moziba,színházba vagy koncertre.Mikor bál van együtt táncolunk es nagyokat nevetünk .

A szabadidői tevékenységemre nem kell sok pénz.Általábban csak a belépőt vagy az ételt fizetem.

Ha sok pénzem és rengeteg szabadiőm lenne akkor nagyokat mulatnánk a barátaimmal.De nem pazarolnám el a pénzt csak hasznos dolgokra költeném.A családommal is több helyre mehetnénk .De azért elvégezném a házimukát és a tanulást.

2013. jan. 28. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok (hosszú)
2015. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meine Freizeit haengt davon ab, wann ich welche habe.

Sonst habe ich sehr wenig Freiziet

Die meiste Freizeit habe ich am Wochenende, da ich in der Woche viel lernen muss oder bei der Hausarbeit helfen muss. Meinem Bruder muss ich auch bei den Hausaufgaben helfen Im Sommer gehe ich in miener Freizet an den Strand und bin den ganzen Tag dort WEnn es zu warm ist, dann sehe ich mir einen guten Film an. Im WInter gehe ich rodeln, Ski fahren oder ich lese ein interssantes Buch. Den Fernseher schalte ich oft nicht ein wenn es sehr viel zu Lernen gibt. Ich schaue nur Filme an die ich mag / Ich treibe gern Sport

Am meisten mag ich Ballspiele, wie Fußball Handball.

Am Freitag abend nach neunzehn Uhr gehe ich Handball spielen. Mein Hobby ist Radfahren Ich mag auch gern Musik hören, dann fühle ich mich gut

2015. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!