Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki segitsen légyszives!...

Valaki segitsen légyszives! VAlaki fogalmazza meg nekem hogy mért jó hogyha tudjuk a fizikát és mért tanulunk fizikát!? NAgyon megkösszönném

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Például tudod hogy az üveg nem elég kemény és nem táncolsz üvegasztalon.:)
2009. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hello. Azt biztos hogy kell valakinek, aki pl fizikusnak, vagy tv szerelőnek tanul vagy ilyesmi. De én sem szeretem. Szerintem sok ember szerint semmi értelme.
2009. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én voltam országos fizika versenyen is... imádom a fizikát, de ettől függetlenül, aki nem evvel foglalkozik teljesen felesleges számára....


maximum annyira kellhet, ha elmegy kocsival, tudja mennyivel megy, és kiszámolja, mennyi idő alatt fog odaérni, más példa nem jut eszembe

2009. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
És hogy ne legyél egy sötét állat, aki mindent elhisz, amit mondanak neki. Örökmozgó, vízzel működő autó, dugó, amit a konnektorba dugsz, abba valamit, és kevesebbet fogyaszt, lapka, amitől tovább bírja az akkumulátor, stb.
2009. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Kedvenc átverésem a pí-víz. :D Aki tudja a fizikát, ilyen sarlatán hülyeségeket nem vesz meg.
2009. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát pl. azért, hogy ne tegyünk fel ilyen kérdéseket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..


Pedro

2009. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Mert a fizika érdekes. A világ, amely körülvesz minket, a fizika törvényei szerint működik. Ha ismered a fizikát, ismered/megérted a világ működését. (Persze, csak nagyvonalakban.)
2009. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mert a tudás hatalom:))
2009. szept. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Ugyanarra, amire az összes több tantárgy (irodalom, kémia, történelem, stb.)


2. A természettudományos tárgyak általában is arra, hogy az ember legalább egy kis szemléletet tanuljon arról, hogy a világ hogy működik és legyen minimális olyan logikája, amit fizikai, matematikai ismeretek nélkül nem nagyon lehet elsajátítani. (Pl. ne higgyen el olyat, hogy a Mars akkorának fog látszani, mit a Hold, vagy ne játsszon a hajszárítóval a kádban, ne vegyen meg egy örökké világító elemlámpát, és ne csodálkozzon ha áramszünetkor nem tud internetezni a laptopjáról)


3. Azért mert, ha körülnézel a szobádban SEMMID nem lenne, ha az emberek nem értenének a fizikához. (Najó a növényeid talán, ha vannak)... Így szerény véleményem szerint igencsak része az alapműveltségnek, mivel az egyike az életünket leges leginkább befolyásoló dolgoknak.

2009. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyél egy sötét birka, aki azért béget, hogy vezesse már meg valaki!
2009. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!