Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az amit a...

Szerintetek igaz az amit a honlap ír? Hogy tényleg volt már ember a Marson és ami ott volt? (honlap lent)

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 18. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, el kell szomorítsalak - nem, nettó marhaság ami ezen az oldalon fel van tüntetve.
2013. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1962-ben még a Holdon sem jártunk, sőt az űrben sem, nemhogy a Marson (2004-esnek jelöli az írást és 42 évvel korábbra teszi). Persze Nostradamus lehet, hogy ott járt...
2013. febr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

>aranylaci.freeweb.hu


Már eleve a címről ordít az oldal minősége.

2013. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első ember az űrben (Föld körüli pályán, tehát nem a Holdon és nem a Marson) Jurij Gagrin volt 1961. április 12-én.


[link]

2013. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, meg én is ismerem a storyt, de amit ez az Aranyi László ír, azt tökre megalapozza, képekkel illusztrálja, elég sokat dolgozhatott róla és ha utánna néztek azoknak az embereknek akiket megemlít, azért vannak furcsa dolgok...
2013. febr. 19. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:

"a marsi intelligens élet léte, immár tagadhatatlan."

Ez, az utolsó fél mondat nem hagy kétséget afelől, hogy ez az ember elmebeteg. Nincs sem időm sem energiám, hogy futóbolondok oldalakra rúgó kényszerképzeteit cáfolgassam.


Egyébként említettem már, hogy a honfoglalás nem lóháton, hanem tankokkal és vadászbombázókkal történt? Naugye! ;-)

2013. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ez nettó marhaság.


Már mégis hogyan használtak volna vadászgépet és tankot??? Még olajat se ismerték akkoriban...


Komolyan, ilyen emberek miért irkálnak olyan témában, amihez nem értenek?


A honfoglaló magyarok fényenergiával hajtott űrhajókon érkeztek, amit papírból hajtogattak. Ez egyértelműen bizonyítható: Nem találtunk olajfinomítókat. Ergo dízel nem volt. Viszont! Találtak fákat, vagyis csinálhattak papírt! És volt Nap is, ez pedig egyértelműen arra enged következtetni, hogy a magyarok tisztában voltak a fény papírba csomagolásának titkos technikájával, és azzal hajtották a papírrepülőiket (a nemesek természetesen papírsárkányon érkeztek). Ennek nincs nyoma, mert a papír elbomlik.


Ez totálisan egyértelmű, és csak picit utána kell nézni :D


(Igen, tudom, ez marhaság. De ideírom, mielőtt valaki elhiszi, hogy komolyan gondolom :P)

2013. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig eléggé megalapozottan és hihetően magyaráz el mindent... Meg hát felkerestem ezt a fickót aki írta és elmagyarázta nekem honnan tudja, nem hiszem hogy hazugság lenne, azt mondta ez csak nem kerül a reflektorfénybe
2013. febr. 24. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!