Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Léteznek zombik? Vagyis,...

Léteznek zombik? Vagyis, előfordulhat, hogy az emberiség elpusztítja saját magát pár száz év múlva?

Figyelt kérdés
Előfordulhat, hogy pár száz év múlva udajutunk ami a "Legenda vagyok" c. filmben van? (Ha nem láttátok elmondom miről szól: Az emberiség a rák ellenszerét keresi. Meg is találják, csak közben az ellenszer elpusztítja az emberiséget és egy új vírus szabadul fel. Mindenki zombivá válik. Csak nappal képtelenek a harcra és "félnek" az erős fénytől pl: nap, UV sugárzás).
2008. jún. 7. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
szerintem előfordulhat ilyen, talán, majd.. de nem hiszem, hogy az lesz a következménye, hogy zombik leszünk.. de ha mégis, majd Will Smith segít. ;)
2008. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:)))
2008. jún. 7. 12:58
 3/13 anonim válasza:
82%
Igen legalább mostmár tudni fogjuk,hogy az ő vérében lesz az ellenszer! :-)
2008. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem az övébe volt :) Hanem annak a zombinak a vérében akin kísérletezett.
2008. jún. 7. 17:50
 5/13 anonim válasza:
Mindegy :-)Az a lényeg hogy tudjuk hihi
2008. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:))
2008. jún. 8. 10:52
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mindenáron világvégét akarsz, itt le vannak írva a módozatok:

[link]


...de szerintem inkább aggódj a saját problémáid miatt. Ez a zombis módszer hülyeség. Az emberiség már volt, hogy 90%-ban kipusztult. Egyelőre még kibírta...

2008. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogy Legendás zombik lesznek, az szerintem nem valószínű. Hogy az emberiség teljesen kipusztítja magát, az sem.

De egy Mad Max szerű jövőt abszolút el tudok képzelni, ahogy most haladunk...

2008. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
69%

Ha zombik nem is, más furcsa lényeg léteznek, akiktől azért nem árt félni xD Am ha beírod you Tube-ra h real Zombie akkor ki ad vicces dolgokat xD



m asszem a Legenda vagyok-ba inkább azok vámpírok voltak, mint h zombik...

2009. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nézd meg a Karantén cimű filmet a szerint is lehet következtetni.
2010. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!