Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Sajnos nem olvastam el a...

Sajnos nem olvastam el a Kőszívű ember fiait és most bajban vagyok mert kéne egy kis fogalmazást írni, tudtok nekem egy picit segíteni?

Figyelt kérdés

a címek amiből lehetne választani : Oroszországból hazafelé (Ödönt kell jellemezni , és ugye itt volt a kaland.

Az ellenfél hagyatéka ( Jenőt és Ottót kell jellemezni)

Pál úr halála ( Palvicz , Richárd jellemzése)

A király az erdőben ( Pál úr hűséges tette és jellemzése)

Egy lány az éjben ( Edit kiszökik a zárdából , Edit jellemzése) én szívem szerint ezt szeretném írni de nem tudom hogy hol találjam.. ebbe kéne a segítség :D Előre is köszönöm akik a kérdésemre "nem bántó" választ tud adni :D köszi


2013. márc. 7. 20:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Sőt az Egy lány az éjben-t szeretném írni :) Szerintetek hol keressem :)?
2013. márc. 7. 20:52
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem olvastad el, képtelenség lesz értelmes dolgot összehozni belőle.

Olvasd el, itt a hétvége, simán kiolvasod.

2013. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen olvastam már, de ha jól emlékszem a II. kötetben van ez a rész.
2013. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ha csak Edit jellemzéséből akarsz fogalmazást írni akkor keresd meg csak azt a részt és olvasd el.

De itt megtalálod az egészet.

[link]

2013. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kössz a segítséget :)
2013. márc. 8. 07:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Edit megszökik fogva tartóitól, azt az I. rész Akik igazán szeretnek c. fejezetben találod meg.
2013. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a címeknél van egy kis bibi.


Az ellenfél hagyatéka /Itt Palvicz Ottót és Richárdot kell jellemezni, nem Jenőt./

A "király az erdőben" ezen jót nevettem, itt látszik, hogy valóban nem olvastad el, mert akkor tudnád, hogy semmiféle király nincs a könyvben, hanem ennek a címe:

A Királyerdőben

2013. márc. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A címet órán kellett lejegyzetelni!!!!! a tanárnőnk diktálta! azza lnem lehet bibi :)
2013. márc. 10. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha még a címeket sem tudod normálisan megnézni és leírni, akkor nincs mit mondanom többet...
2013. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!