Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy lehet "túlélni" az...

Hogy lehet "túlélni" az iskolás éveket?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy sokszor nem jut időm más dolgokra,a hobbijaimra mert tanulok.Keveset alszom,mert sokszor éjszaka is fennt kell maradnom hogy mindent meg tudjak tanulni.Nem tudom,lehet csak én csinálok valamit rosszul.Nektek milyen trükkjeitek vannak?Valami gyorstanulási módszeretek van esetleg?

2013. ápr. 13. 16:13
 1/3 anonim válasza:

1., Nem tudom hanyadikos vagy.

De nekem 11 volt a leghúzósabb akkor tanultam napi 30-45 percet maximum. És csakis vizsga/tz előtt. Felosztottam az anyagot oldalanként, aszerint hogy hány nap alatt kell megtanulni. 1 nap 2 oldal második nap még kettő és minden nap visszamondta a teljes anyagot. 4,3 volt az átlagom:D

2013. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Kávé, rengeteg kávé. Csak nem tudom, hogy egyetemen mi lesz velem, ha már most kávé függő vagyok. :D
2013. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat, ha meg nem egyetemre jarsz, akkor valamit rosszul csinalsz. Gimiben en olyan 4,2 voltam, de mellette dolgoztam, heti 16-20 orat, hetkoznap. Tanulni szinte csak hetvegen volt idom, kiveve, ha betettek valamit egyik naprol a masikra. Ejszakazni csak egyetemen kellett. Ja es a koffein allergiam miatt, semmilyen ebren tartot nem hasznaltam.
2013. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!