Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Több mint 160-as IQ?

Több mint 160-as IQ?

Figyelt kérdés
[link] kitöltöttem ezt az IQ tesztet, és az jött ki, hogy több, mint 160. Nyílván nincs ennyi, szóval gondolom, hogy másik skálában kéne megnéznem, de nem találok ilyen skálákat. Valaki leírná, hogy más skálákon milyen eredménynek számít ez? előre is köszi

2013. ápr. 14. 14:09
 1/5 schocko ***** válasza:
100%
A rendes IQ-teszt nem ilyen. Ott nincsenek szavak, csak ábrák. Menj el a Mensa HungarIQa tesztelésére és ott majd hivatalos eredményt kapsz.
2013. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

A Mensa tesztjén nem csak ábrák vannak, hanem pl. nyelvi feladatok is. De valóban az egyetlen lehetőség a megbízható mérésre. Létezik díjmentes online próbateszt is: [link]


Kipihent állapotban érdemes kitölteni, nyugodt körülmények között. A várható eredményről egyelőre annyit lehet tudni, hogy 160-nál jóval kevesebb lesz. :D


A kérdésben linkelt teszt egyébként eszméletlenül nagy kamu első látásra is; de azért szórakozásképp végigcsináltam. (20 perc alatt, "természetesen" 160+ eredménnyel. :D

(A valós érték - a Mensa tesztje alapján - evidensen alacsonyabb.)

Az egyetlen előnye a játéknak, hogy legalább nem kérnek pénzt a végén a nem valós eredményért. (Van ilyen is sajnos.)

2013. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak 146 jött ki,de a végét már meguntam és találomra választottam a lehetőségek közül:D
2013. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 schocko ***** válasza:
A hivatalos Mensa International tesztjében nem voltak szavak, csak ábrák.
2013. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Senki se szeret 100 alatti lenni.

A középértéket 150-ben kellene meghatározni, de titokként kezelni.

2013. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!