Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezik olyan munka ami...

Létezik olyan munka ami történelemmel és épület tervezéssel is foglalkozik egyszerre?

Figyelt kérdés
Szeretem a matekot fizikát és törit is mindegyikből jó is vagyok, de nem tudom milyen szakon lehetne tovább tanulni mind a 3-mat?

2013. ápr. 24. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Épitészmérnök?
2013. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tom Benko ***** válasza:
Úgy vélem, építéstörténet a neve. Azzal foglalkozik, hogy hogyan, miképpen építettek az emberek, meg ilyesmi.
2013. ápr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első az építészmérnök épületek tervezésével foglalkozik és valószínűleg az leszek, de mivel szeretem a törit is gondoltam megkérdezem.Második pontosan mit is csinál sz építéstörténettel foglalkozó?
2013. ápr. 26. 19:31
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
Emlékeim szerint az építészet történelmével foglalkozik. Azaz mikor, hogyan, mivel építkeztek és mit és miért. Leginkább a tudománytörténet egyik része.
2013. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Művészettörténet, technológiatörténet, régészet egyes területei - de építéstörténet/építészettörténet általában szokott lenni (sőt, kötelező) az építészmérnöki szakokon is. Pl. a műemlékvédelmi területet lehetne említeni, ahol egy történelmet kedvelő építészmérnök el tud helyezkedni.
2013. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!