Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik tagozatot válasszam?...

Melyik tagozatot válasszam? Sok vélemény kellene.

Figyelt kérdés

8.-os vagyok és májusba le kell adni,hogy melyik tagozatra szeretnénk menni.


humán: heti 5 magyar, 3 töri( ez majd nőni fog) + szabadon választható kisnyelv . És nem lehet 11.-től faxot felvenni


reál: heti 5 matek(nőni fog) + kisnyelv . 11.-től 1 faxot lehet felvenni


biosz: oda biztos nem szeretnék menni


általános : heti 3 informatika + kisnyelv. 11.-től 2 facot lehet felvenni


Melyikkel érnék el többet? Hova lehet menni az adott tagozattal egyetemre? Jól fizető állást szeretnék ,de olyat amit élveznék is.


Köszönöm!!



2013. ápr. 8. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én a reált ajánlanàm. és am fakt....fakultáció
2013. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, mi érdekel Téged jobban... Mit szeretsz jobban? Könyvet olvasni, értékes szépirodalmat, verseket olvasni, vagy matek fizika feladatokon töprengeni és megoldani? 1. v. 2. a válaszod szerint. (Az ált. 3 informatikát nem ajánlom- mert ha informatikus akarsz lenni sok-sok matek kell, és majd utána az inf. egyébként csak számítógépes rabszolga lehetsz.)
2013. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Írjatok még sokan!


Nálunk mindenki úgy írja ,hogy fax pedig tudjuk,hogy nem úgy kell de így jobban "kézreáll" Tekintsd el nekem:)

2013. ápr. 8. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Az informatika ne tévesszen meg: ha bármilyen reálos egyetemi szakra mész, úgyis a matektudásodnak kell erősnek lennie - amit infóból tanultok, azt később úgyis ledózerolják és felhőkarcolót építenek a helyére.


"Jól fizető állást szeretnék"

Ez egy nagyon rossz pont a humánnak.


(+ megjegyzés: ha majd választhatsz nyelvet, FELTÉTLEN az angolt)

2013. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én a reált ajánlanám, ha jó vagy matekból, fizikából. Azzal többet fogsz érni szerintem egyetemen, mint a humánnal.(És ezt úgy mondom, hogy humán beállítottságú vagyok:) )
2013. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én személy szerint bioszra mennék, de látom téged az nem érdekel. :D

Ha most mennek a reál tárgyak és hajlandóságod is van gyakorolni ha kell a későbbiekben, akkor én azt javaslom.

2013. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!