Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ellenorzot irunk foldrajzbol...

Ellenorzot irunk foldrajzbol es nem tudok egy par kerdest:amerika tajegysegei es melyikre mi jellemzo, termeszetes szapouralta, nepsuruseg, folyok-tavak es ez mind amerikara jellemzo?

Figyelt kérdés
nagyon kerlek segitsetek!

2013. máj. 4. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs földrajzkönyvetek? Abban le van írva
2013. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van de segitsetek leegyszi
2013. máj. 5. 14:17
 3/5 A kérdező kommentje:
de en hasznaltan vettem a konyveket es az a lap ki lett szakitva belole.
2013. máj. 5. 14:19
 4/5 anonim válasza:

Azért ezt a szöveget basszus! :D Pont hihető, az a lap véletlen nincs meg... :'D Ha már itt kérdezősködsz nem lenne egyszerűbb egy google keresés?!

Gondolom van óráról jegyzeted, ami alapján keresni is pontosabban tudnál, pl. mit értesz Amerika tájegységein?! Természetes szaporulata? Mármint népességnövekedés? És Amerika földrajzi adatai jellemzőek-e Amerikára? o.O huhh

Egyébként Amerikai Egyesült Államok érdekelt, vagy mint földrész? Mert ha az utóbbi, akkor még nagyobb kamu az eltűnt lap, tekintve ez nem fér el egy lapon.

Nekem igen gyanús, hogy épp írás közben akartál telefonos segítséget... Mondjuk akkor sajnállak kicsit, ilyen későn órán lenni ahol még (ismét élek a gyanúperrel) témazárót is írtál... Ha nálad az "ellenőrző" az lenne, akkor meg szégyelld magad, tudtad előre, lefénymásolhattad volna más könyvét, vagy átmehettél volna máshoz tanulni.

Sok szerencsét a javítóhoz.

2013. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
en azt hittem,hogy itt mindent lehet kerdezni...
2013. jún. 10. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!