Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A jatekszenvedely, es kulonboz...

A jatekszenvedely, es kulonbozo fuggosegek (nikotin, alkohol, kabitoszer), pszichiatriai esetek. A homoszexualisok, metroszexualisok es travik miert nem?

Figyelt kérdés
Ehelyett inkabb azt latni, hogy eljenzik ez utobbiakat, ezzel probalvan azt a latszatot kelteni, hogy mennyire elfogadoak, megertoek, stb. Miert nem erdemelnek ezek is valami kenyszerkezelest? Csak a tarsadalmi felvilagosultsag alcajat akarjak fenntartani?
2013. máj. 11. 10:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az említett függőségek a használattól válnak azzá. A többi születési (kromoszóma) rendellenesség. Például az alkohol mértéktelen fogyasztása hosszú és erős kontroll hatására megszüntethető. Persze egyéb, kulturális és környezeti tényezők is befolyásolják ezt. A homoszexualitásról nem lehet "leszokni", legfeljebb erős önfegyelemmel nem gyakorolni. De az indíttatás nem befolyásolható (majd ha megfelelően okosak leszünk génkezelésben és annak felhasználásában).
2013. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne, h ezek szuletesi rendellenessegek? Ezt meg nem hallottam. De ebbol a szempontbol nezve pl a Hiperkinezis is az, megis pszichiatriai eset.
2013. máj. 11. 10:31
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a kérdésedből süt az, hogy úgy érzed a homoszexualitás az életminőséget súlyosan rontó betegség, ami biztosan tetszene pár boldogan élő, gyermeket nevelő homoszexuális párnak:) A homoszexualitásnak valószínűleg több kiváltó oka lehet. Lehet mondjuk genetikai, kulturális, személyes döntésből és pszichológiai alapú. Ha a genetika a ludas, akkor egyelőre nem tehet semmit, együtt él vele, aztán egy részük talán a génmódosítás korának eljövetelekor kiiktatja azt a gént, vagy nem. Mindenesetre ha genetikai oka van sem betegség. A kulturális alatt a nevelést értem, az ókori görögökről például eléggé a biszex kép él az emberekben, indiánoknál ennél cifrább dolgok is voltak úgy tudom. Az érdekes kérdés, hogy mennyire jó vagy rossz dolog, ha valakit melegnek, heterónak vagy egyéb szexualitásunka nevelünk (ugye a lista ennél a két lehetőségnél bőven hosszabb). Aztán valószínűleg vannak akik nem foglalkoznak neveltetéssel vagy a génekkel és úgy gondolják, hogy képesek boldog nemi, érzelmi, vagy egyszerre mindkettő életet élni egy azonos nemű személlyel. Ez minden ember szíve joga, semmilyen kárt nem okoznak, normálisan tudnak gyereket nevelni, ami teljesen logikus hiszen a boldog családi élethez érzelmi biztonság kell, stb. Aztán mivel különböző pszichológiai problémák a szexuális problémák különböző fajtáit tudják kiváltani szerintem lehetnek olyan melegek, akik mondjuk pszichológiai okok miatt melegek, bár kétlem, hogy ők lennének sokan, vagy hogy őket egyáltalán melegnek kell-e nevezni, ha léteznek. Inkább vannak többen azok akik a nem kiélt homoszexualitásuk miatt növesztenek maguknak enyhébb vagy csúnyább pszichózist.
2013. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

A "játékszenvedély, különböző függőségek" maguktól is tönkreteszik az ember életét.


A homoszexualitás nem. (Legfeljebb azért, mert a társadalom fafejű és küzd ellene.)

2013. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

azért kíváncsi lennél, hogy a metroszexuális jelző szerinted mit jelent?


nem mellesleg a homoszexualitás nem betegség és nem függőség, nem lehet róla leszokni...ilyen alapon téged meg a szőke/barna/vörös/sovány nőkről kéne leszoktatni, mert te azokra buksz...


a homofóbiát viszont nem ártana kezelni, mondjuk kezdhetnék veled

2013. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

3:


Igen. Ugy gondolom. Foleg, miota "divatta" valt.

Azert erdekes lehet az elso osztalyban a kisgyereknek, amikor szembesul vele, h 30 gyerekbol rajta kivul mindenkinek anyukaja es apukaja van, neki meg egy apuja, meg egy mi is? Egy anypuja?

Rohadtul nem termeszetes dolog.


"Mindenesetre ha genetikai oka van sem betegség."


Ezert hoztam fel peldanak a hiperkinezist.

Meg egy gondolat: ebben az olvasatban a pszichopata sem beteg, csak szelsozeges szemelyisegjegyekkel bir. Ahogyan a fennt emlitett lenyek is csak szelsoseges szexualis eletet elnek.


4:

En leszurt sertesek verzo nyaksebevel szeretek meghitt kapcsolatot letesiteni, de a fafeju tarsadalom biztosan harcolna ellene. Ennek ellenere egyedulallokent meg erkolcsos, okos, boldog gyereket tudnek nevelni. Es megis.

Persze nem igaz, csak egy peldabeszed volt.

2013. máj. 11. 13:38
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Felhívnám a figyelmedet arra az általam sokat emlegetett tényre, hogy a cementtől a homoszexuális papon át a melegekig és heterószexuálisokon át minden természetes. Nem természetes például az lenne, ha isten keze kinyúlna az égből és odaadna az embereknek egy olyan ingotot, ami éterből és angyaltoll porból és zsoltár énekből áll, atomok nélkül.
2013. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

5:

Szerintem olyan "ferfi", aki betegesen sokat foglalkozik a kulsejevel, szedi a szemoldoket, festi magat, borotvalja mindenet, meg a labujjat is. Szoval noi viselkedesi formakat produkal, de azert nem sikbu2i.

Engem nem kene a nokrol leszoktatni, mert heterokent siman el tudom latni a fajfenntartas procedurajat, mig a vastagbel bolyhain nyuzsgo bacilusok nem igazan termekenyithetoek meg. Na, ez a tipikus evolucios zsakutca. Es aki nem eljenez hozza, az maradi, meg homofob. En nem felek, vagy irtozok toluk, ezert nem szeretem a homofob kifejezest. En nem tartom embernek oket. Most meg mar naci vagyok, nem? Viszont sose zargattam oket, nem tettem semmit ellenuk. Minek? Erdekes, h annyira oda vannak az erkolcsokert az emberek, de ez nem hagja at a szabalyait. A prostik meg erkolcstelenek. Furcsa ez homomán kommentelo.

2013. máj. 11. 14:00
 9/21 A kérdező kommentje:

7:

Szerintem ez kilog a nagy halmazodbol, de ezen nem veszunk ossze.

Azert, mert a szaporodas termeszetes dolog. Egy homok, ha be sem gerjed egy nore, akkor pont a termeszet fogja kiszavazni a villabol. Csak a civilizacionak koszonhetoen orokitheti tovabb a genomjat, ha nagyon akarja. Az pedig minden, csak nem termeszetes, meg csak nem is harmonizal vele. Nezz meg elobb egy tajat a vadvilaggal, aztan meg NYC-t.

2013. máj. 11. 14:09
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
"Na, ez a tipikus evolucios zsakutca." ha evolúciós zsákutca lenne, nem maradt volna fent és nem is csak az embernél ;)sőt bármennyire ellenedre van, még haszna is van fajfenntartási szempontból, hiszen szabályozza populáció nagyságát (gyakorlatilag a túlszaporodást akadályozza meg, és az egyedek ennek ellenére boldog szexuális életet tudnak élni)
2013. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!