Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nyelvtanfolyammal lehet...

Nyelvtanfolyammal lehet nyelvvizsgát szerezni?

Figyelt kérdés
aki volt már megosztaná a tapasztalatait? 10-es vagyok és a suliban németet tanulok, ott ötös vagyok belőle.Jó lenne minél hamarabb megszerezni a nyelvvizsgát.
2013. máj. 20. 18:06
 1/4 anonim válasza:
Attól hogy jelentkezel a tanfolyamra nem történik semmi, tanulni is kell teljes erőbedobással. Tanfolyamra és magántanárhoz is járnál?
2013. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen tanulnék is..nem csak annyiból állna, hogy beülök és lesek.Eddig tanáron gondolkodtam, csak hallottam, hogy elvileg van egy hónapos tanfolyam is..És gondoltam, akkor nem lehet olyan nehéz.
2013. máj. 20. 18:31
 3/4 anonim válasza:
A nyelvvizsga felkészítő tanfolyamra csak akkor érdemes elmenni ha már olyan szinten vagy. Tanfolyamok előtt adnak neked egy tesztet amit ki kellesz tölteni, ez dönti el hogy melyik csoportba kerülsz, tehát hogy milyen szinten állsz. Milyen típusú nyelvvizsgát szeretnél egy/kétnyelvű?
2013. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor talán majd jövő nyáron..11-ben úgyis emelt németre fogok járni. amúgy egy
2013. máj. 20. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!