Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Angol alapfokú nyelvvizsgát...

Angol alapfokú nyelvvizsgát ki rakott már? Nagyon nehéz? Most fogom lerakni és nagyon félek

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Hol rakod?

Amúgy kétlem, hogy félned kéne. :)

2011. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Most nem bántásból, de azzal mit érsz?
2011. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jah, sok értelme nincs. Jobban jártál volna, ha kapásból középfokra mész, mert így vizsgázhatsz kétszer.


Amúgy, kinek mi a nehéz... Ha tudsz írni-olvasni-beszélni alapszinten, akkor nem lesz kihívás :)

2011. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz vészes, én is azzal kezdtem. Aztán megcsináltam a középfokot is, most meg tervben van a felső... Bemelegítésnek jó az alapfok, ráhangolódsz, megszokod a vizsgahelyzetet, lesz tapasztalatod és sikerélményed. Az ára meg... no, igen. Nem biztos, hogy megéri.
2011. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tán mert erre adják ki neki a sok éve porosodó diplomáját.
2011. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hulyeseg leszolni aki alapra megy! Nekem is kellett! :-D Kb fel ev alatt 0rol megtanultam spanyolul alap szinten melo mellett. Valakinek a papir kell, nem a nyelvtudas, akkor minek szopjon 1-2 evig a kozepfokra? Teljesen ertelmetlen.


En a TELCnel csinaltam, ugy tunt, hogy csak azt nem engedik at, aki maga se akarja. Ha izgulos vagy, nygodtan dobj be egy felest a szobeli elott. Engem nagyon szimpi fiatal csajok vizsgaztattak... orom volt. problema lehet, hogy a szobeli tarsalgas resze paros feladat, ami nagy tudasbeli kulonbseg eseten eleg ciki tud lenni.


Erdemes olyan vizsgara menni, ami akreditalt, a TELC spanyol pont nem olyan, de a szuk hatarido miatt nem volt mas lehetosegem.

2011. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem felvételihez kell, nekem is sürgős ugyhogy majd eldől. köszönöm mindenkinek
2011. dec. 22. 21:46
 8/9 anonim válasza:
milyen felvételihez adnak pluszpontot alapfokúért, v hova kérnek alapfokot?
2011. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kinizsi Pál. Tiszthelyettes képző
2011. dec. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!