Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha van jó puskázási modszerete...

Ha van jó puskázási modszeretek irjátok le de lécci normalisat! Valami újat tudtok? ( a 2. padban ülök egyedül )

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
22%
Én kb. 2-szer alkalmaztam gimi éveim alatt, de ez olyan módszer, amit soha senki se vett észre. A lényeg az volt, hogy lekicsinyítettem a lehető legkisebbre, amit még közelről látok, a betűméretet, és kinyomtattam egy lapra a tanulnivalót, majd ahol a PET-palackon voltak a feliratok, hogy mit tartalmaz, meddig jó stb. oda felragasztottam. De pont úgy nyomtattam ki, hogy illeszkedjen oda, tehát nem az egész lapra. Fontos, hogy olyan üvegre ragasszuk, aminek a márkajelzése, a dátumok meg az előbb említettek, papíralapon legyenek, mert akkor a kutya se veszi észre.
2013. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!