Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan kell mangát rajzolni?...

Kati Tibor kérdése:

Hogyan kell mangát rajzolni? Vagy animét?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem ajánlani oldalakat amelyekről megtudnám tanulni a manga illetve anime rajzolást?Magyar oldalakat kérnék.

2013. jún. 8. 15:08
 1/4 anonim válasza:
Húh, kifejezetten ilyen magyar oldalt nem igazán tudok, de ha az AnimeAddicts.hu képgalériáján körülnézel, lehet olyan rajzokat találni, amik segíthetnek (regisztráció nem kell hozzá, én speciel a Togainu no Chi vázlatait szoktam lesni, habár kezdőknek az talán egy picit bonyolult). Nézz meg rajtuk minden részletet, arányok, ruhák gyűrődése stb., és gyakorolj nagyon sokat.
2013. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Manga : http://www.youtube.com/watch?v=bQRLIDznwA4

( és ez csak egy kép .. nagy munka , bővebben nézd emg a Bakuman címü animét )


Az anime meg sokkal bonyolultabb , azt programmal csinálják (gondolom) mert kézzel kb lehetetlen lenne HD minőségben hétről hétre folyamatosan 20 percnyi anayagot úgy csinálni hopgy kihagyások nélkül mozogjon . Általában 1080p-s video 23fps-el megy , kb az másodpercenként 23 teljes rajz lenne hogy normálisan mozogjon , képtelenség 1 hét alatt annyit kézzel megcsinálni . Neten próbáltam találni ahol dolgoznak rajta , de sikertelenül .

2013. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Magyar nyelvű oldalt sajnos nem tudok. Én YouTube-on szoktam Mark Crelley csatornáját nézegetni. Ha nem tudsz angolul szerintem úgy is megérted. Keresd az olyanokat, aminek benne van a címében a Manga szó vagy írd be a csatorna keresőjébe és kiad egy csomót. Én onnan tanultam meg mangát rajzolni és akiknek megmutattam, csak jó véleményt mondtak róla (nem csak a szüleimnek meg a rokonaimnak mutattam meg, hanem többek között a rajztanáromnak is).
2013. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem
2013. jún. 12. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!