Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy van az adrenalin kémiai...

Hogy van az adrenalin kémiai neve?

Figyelt kérdés
A képlete C9H13NO3. A DNS kémiai neve dezoxiribonukleinsav,az RNS-é pedig ribonukleinsav. Azért írtam le,mert az adrenalin így leírt kémiai nevére vagyok kíváncsi :) előre is köszönöm :)
2013. jún. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
(R)-4-(1-hydroxy-2-(methylamino)ethyl)benzene-1,2-diol
2013. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magyarul téged nem tanítottak? Vagy tanítottak, csak nem tanultál. A kérdésed helyesen: Mi az adrenalin kémiai neve?

Nem hogy van... köszöni, jól van.

2013. jún. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm,de ennyit én is ki tudtam olvasni wikipédiáról. Arra lennék kíváncsi,hogy hogyan kell kimondani :) megköszönném,ha valaki leírná úgy is :) a másodiknak,pedig azt köszönöm,hogy kijavított. Elvégre szlovákiai vagyok és szlovák az anyanyelvem,úgyhogy segítetted a nyelvtanulásomat :) (azért kapd be ;) :D )
2013. jún. 10. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Epinefrin.
2013. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt is tudtam,de azért köszönöm. én konkrétan arra lennék kíváncsi,hogy hogyan kell kimondani azt,amit az első válaszadó írt :)
2013. jún. 10. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!