Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan állítják, illetve...

Hogyan állítják, illetve lassítják le a pulzusukat a bűvészek?

Figyelt kérdés
Pl.: Dynamo, Ben Earl.........

#trükk #mutatvány #illúzió #pulzus bűvész
2013. jún. 22. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne higgy el mindent, amit a TV-ben látsz. Annyi filmtrükkel, mint az ilyen TV-s bűvészek, én is lehetnék az.

Szóval kb. sehogy.

G.

2013. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy ők hogyan csinálják, de több módon is le lehet.

Vegyük például a speed nevű kábítószert. Ez az anyag megemeli a pulzusodat, mértéktelen fogyasztása esetén akár szívrohamig is. Ezen a vonalon elindulva, keresnek olyan anyagot, ami pont az ellenkezőjét teszi. Mondhatnám a ketamint, ez lelassítja a keringést, bár bűvészkedni biztos nem fog a hatása alatt... szóval más anyag kell. Csuklón figyelt pulzus esetén a végtag elszorítása is hatásos, bár a pulzus ebben az esetben nem csökken, hanem annyira gyenge, hogy nem tapintható. Nyakon ezt nem lehet megcsinálni, egyrészt látszik a szorítás, másrészt ki szorítaná fulladásig a saját nyakát?

2013. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvastam valami olyat, hogy a bal hónaljhoz erősített labdacsot ha a testhez szorítják az lassíthatja a szívverést, ezt elvileg egy olyan hoax-os csávók mondták el akik csináltak egy hamis vallást, egy prófétával és a könnyeit árulták, meg auditálásokat szerveztek. Az volt az egyik trükkjük, hogy a Jézus szerű próféta lelassította a szívverését, de hogy tényleg így csinálták e azt nem tudom.
2013. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó nyert, ott a megoldás. Honod alatt futnak az erek a kezedbe, ha ott ehy golyóra rászorítasz, akkor lassulni fog a pulzusod.
2013. jún. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 25. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!