Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik Magyarországon megjelen...

Melyik Magyarországon megjelenő törtélnelmi magazint tartjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 07:34
 1/5 anonim válasza:
0%
hVG ?
2013. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A HVG mióta történelmi magazin? Én legjobban a Rubicont szeretem, elő is fizettem rá. A másik, amit még meg szoktam venni, az a BBC History. Bár azt nem rendszeresen.
2013. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
BBC histori
2013. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. RUBICON:elő is vagyok fizetve rá.nagyon jó újság,nagyrészt a magyar történelem van benne,nincsenek benne hibák(najó néha-néha becsúszik egy kicsi).


2. BBC History:ezt csak néha veszem meg ez is nagyon jó.Itt nincs olyan sok szó a magyar történelemről,inkább a brit történelemről van szó(az újság fele a brit történelem,talán egy kicsit kevesebb).Itt minden számban van egy kicsi hiba,de nem nagy.Annyi előnye van a RUBICON-hoz képest hogy itt van QR kód [link] nézhetünk rajta sok érdekes dolgot.ebben jobb a BBC History


3. HISTÓRIA:Ez a 80-as években jelent meg először.Sajnos most megszűnt egy időre.


4. Szép Magyarország:erről nem tudok semmit se mondani.


5.Várak,kastélyok,templomok:nem nehéz kitalálni miről szól.



na meg még vannak az internetes folyóiratok,de ebbe nem mennék bele.

2013. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rubicon papíralapú és elektronikus formája és a BBC History magazin is ugyanúgy kezelem, bár ritkábban élek vele.
2013. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!