Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Én egy igazi normális választ...

Én egy igazi normális választ szeretnék ne olyat hogy legenda nem legenda hanem értelmes választ aki tanul vagy tanult az alkimiáról és bölcsek kövének hozzá valóiról az tudna segíteni?

Figyelt kérdés
nagyon jó könyv címeket szeretnék a nicolas flamel ugrik az tudom paulo coelho és ugrik azt is tudom nekem egy igazi humantranzmutációs könyv címe kell és minden része az alkimiának meg tudja mondani valamelyik ember?

2013. júl. 9. 20:24
 1/3 sadam87 ***** válasza:

Balázs Lóránt: A kémia története

Ebben van szó az alkímiáról, a történetéről. A bölcsek kövéről csak kevés. Nem hiszem, hogy ez alapján el tudnád készíteni. :)

(Egyébként ha valaki tényleg ismerte volna a receptet, azt valószínűleg észre lehetett volna venni.)

2013. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnálatos, de a legnormálisabb válasz, hogy nem létezik bölcsek köve. A középkorban többen voltak, akik még hittek benne, ma már normális emberek csak poénból foglalkoznak vele.

Az alkímia pedig a kémia áltudományos változata - felhasználja a kémiai eszközrendszert, formavilágot és szóhasználatot, de tényleges produktuma nincs. Amit annak állít, az valójában közönséges kémia.

E téma tehát legfeljebb könnyed szórakozásnak tekinthető, annak is eléggé felesleges, tekintve, hogy az ember annyi hasznossal foglakozhat rövid életében...

2013. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 edward elric válasza:
100%
úgy lehet megcsinálni a bölcsek kövét hogy összegyülytesz olyan embereket akik megakarnak halni és a testükböl tudsz egy ilegális bölcsek kövét tudsz csinálni és a tanár én vagyok vagy ha nem akarod akkor válald be izumi körtiszt jó tanár :D
2013. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!