Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme még manapság...

Van értelme még manapság normális lányra várnom?

Figyelt kérdés

Vagy egész egyszerűen senki sem normális? mondván nem létezik a normális fogalom.


már 26 vagyok, de eddig nem találtam még ilyet. Pedig tudomásom szerint nem vagyok ronda, meg kedves és vicces is vagyok. De az eddig megismert lányok egész egyszerűen be vannak kattanva. :D Nem tudom máshogy írni.

Nemtom egyedül vagyok-e vele, de én érzelem nélkül nem tudnék dugni. fel sem állna.



2013. jún. 30. 19:32
 1/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Attól függ nálad mit takar a normális kifejezés.
2013. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nekem a legjobb barátnőm a tökéletes nő, szép, okos, oxfordi egyetemen tanul, de mégis csak a legjobb barátnőm. Szóval le kéne klónozni:D
2013. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem várni kell, hanem keresni. A siránkozó lányoknak is azt szoktam mondani: a szőke herceg nem tudja a címed, nem fog bekopogni az ajtódon.
2013. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van, magamból kiindulva. Pláne a leírásod alapján, ha valós. Azaz szerintem a 26 év egy fiúnak az még egyáltalán nem sok, mondhatni remélhetőleg addigra benő a feje lágya, és tudja mit akar elérni (meg tud valós célokat kitűzni). S a 20-as éveiben levő egyedülálló "normális" lányok meg nagyon is ilyeneket keresnek. A normális kifejezés amúgy meg tényleg relatív. L
2013. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ó de kihaltak a normális lányok egytől egyig. pontosan... nem várni kell, hanem keresni
2013. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

normális? mihez, kihez képest, szóval így ez relatív

talán azért nem találsz, mert nem jó helyen teszed, ez sok mindenből adódik, ezt kéne átgondolnod, amúgy 26 év az nem sok, csak legyél türelmes N

2013. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges hacsak nincs 500 éved rá.
2013. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

inkább saját érdeklődési körödben kell kreatívan élni.

ha ugyanolyan dolgoknak örültök abból lehet valami.

persze minden helyen vannak akik csak azért járnak hogy butítsák a nőket/pasikat.

olyan helyet kell választani ami marhára nem érdekel ( pl. jehova :) )

ott te lehetsz a legmenőbb.

amíg fiatal vagy ki kell használni őket.párkapcsolat nem divat.mind k*va.

normálisan éretten viselkedni buta emberekkel nem kell,nem érdemlik meg.

2014. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!