Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Josef Mengele végül rájött,...

Josef Mengele végül rájött, hogy lehet barna szemet kékre színezni?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen olvastam már Mengele-ről, mindenhol írnak arról, hogy kísérleteket folytatott, de azt sehol sem említik, hogy a kísérletek hogyan zárultak, vagy milyen eredményeket ért el.
2009. okt. 18. 13:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
szerintem biztos, hogy nem. ma már meg tudnák csinálni, de akkor még nem volt olyan szinten a génsebészet. sőt, semmilyen szinten nem volt. :)
2009. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Úristen, sose foglalkozott ilyesmivel. Mi értelme lett volna? Nem esztétikai, hanem kulturális és evolúciós okok miatt tartották az északi fajt felsőbbrendűnek, szóval az intelligencia érdekelte őket, nem a szemük színe. Hogy hiheti ezt el valaki, hogy szemszínezgetésen dolgozott?
2009. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát én elhiszem, de nem a szemszín téma érdekel, hanem úgy általában Josef Mengele és a kutatásai.
2009. okt. 18. 13:23
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A barna szemet még ma sem tudjuk kékre színezni, csak kontaktlencsével eltakarni...

Sőt még a megtermékenyített petesejt génjeit sem tudjuk egyenként módosítani, hogy a barnának készülő gyerek kék szemű legyen, szóval ez még nincs megoldva.

2009. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De olvastam, hogy van, amikor egy ember szeme egyszer csak minden előzmény nélkül elkezd kékesedni, majd az egész szeme kék lesz? Ez városi legenda vagy tényleg van ilyen?
2009. okt. 18. 13:26
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

élveboncolást végzett zsidókon és gyerekeken végzett kísérleteket, szerintem ez elég ok arra, hogy ne nagyon akarjon valaki túl sokat tudni róla.

De ha nagyon érdekel: [link] ,így kezdetnek

2009. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
A túlvilág szülötte című filmben foglalkoznak ezzel egy kicsit. Ott sikerült neki, bár ki tudja, hogy mi az igazság...
2009. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg van olyan, hogy az ember szemszíne változik, de ez egy természetes folyamat. Én pl kék szemmel születtem és most 19 évesen már zöld.

Általában a kisbabák legtöbbje kék szemmel születik és csak pár hét-hónap-év múlva érik el az eredeti színüket.

2009. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És az agykontroll? Sokan úgy tartják és hiszen benne, hogy agykontrollal ki lehet gyógyulni betegségekből, nőknél lehet nagy mellet növeszteni meg hasonlók. Akkor agykontrollal lehet változtatni a szem/haj/bőr színét is? (szerintem nem, csak kiváncsi vagyok, Ti mit gondoltok)
2009. okt. 18. 13:48
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

13:21-es ÚRISTEN hogy te milyen hülyeségeket beszélsz??? Ha nem értesz valamihez akkor minek okoskodsz bele?? Dehogynem végzett ilyen kísérleteket, vegyél már kezedbe egy koncentrációs táborokkal foglalkozó könyvet apám....

Feketén fehéren levan írva mindenhol, hogy Mengele közvetlen a szembe szúrva fecskendezett injeciós tűkkel mindenféle anyagokat, hogy megnézze változik e a szem színe. És nem holtakon hanem élőkön (bár lehet hogy holtakon is végzett kísérleteket).

2009. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!