Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez milyen állat tud róla...

TappancsMancs kérdése:

Ez milyen állat tud róla valaki valamit?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 27. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyébként a cikkről: Úgy bírom, hogy állandóan csak fényképeznek. Miért nem csinálnak róla videót? Óh, persze, mert ha videó lenne, akkor rögtön a legrosszabb minőségű kamerájukat vennék elő, és azzal filmeznének.
2013. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy nem vagyok laikus ebben a témakörben!!


Az első képeknél még lehet ps., de az utolsónál TISZTÁN látszik, hogy az egy valódi dolog (bálna) a vízben!


Mivel ennyire értetlen vagy, így meg is mutatom:

[link]


Ha jól megnézed, akkor látod, hogy azok a recék a víz alatt vannak, ami átfolyik fölöttük.

2013. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem azt, hogy ezekhez a képekhez hozzányúlt-e bárki is bármilyen képszerkesztő programmal, azt mi innen a karosszékből sosem fogjuk tudni megmondani. Egyébként sincs semmi jelentősége. A víz alatti recéknél sokkal komolyabb átalakításokat is probléma nélkül meg tud csinálni egy virtuóz fotóhekker. Mindenesetre nekem is sokkal inkább tűnik valami nagyméretű tengeri állat szétcincált maradványának, mintsem Nessie 2-nek.

(Egyébként szerintem sincs hozzápiszkálva photoshoppal vagy egyéb képszerkesztővel. De ez ugye megint csak nem jelent semmit.)

2013. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem azt mondom, hogy nem igaz, lehet. De ha azt hiszitek, hogy ilyet nem lehet megcsinálni számítógéppel, akkor eléggé el vagytok tévedve a mai világban. Hiába recék így, recék úgy, simán, akármit meg lehet csinálni a számítógépes grafikában.
2013. júl. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem, csak egy bomladozó cet, bálna...


Eléggé barna, darabokban van.. stb.

2013. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szerintem óriás tintahal azok a mélyebb részeken elvileg ilyen nagyra is nőhetnek.

ha meg manipulált a kép akkor marinéni dabasról

2013. aug. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!