Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az öntudatos álomba csak a mi...

Az öntudatos álomba csak a mi karakterünket tudjuk irányítani?

Figyelt kérdés
csak egyszer álmodtam valamit és öntudatos "lett a vége" és olyan volt mintha csak magamat tudtam volna irányítani... szóval most összevagyok zavarodva!:D
2009. okt. 24. 06:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem voltak olyan álmaim, amibe bele tudtam szólni, de csak magam tudtam irányítani.

Néha létre tudtam hozni dolgokat, de nem mindig.

Mielőtt valaki szentbeszédet tartana, nem olvastam semmi ilyen könyvet, hanem egyszer így jött ki a lépés álmomban, hogy tisztában voltam vele, hogy álmodok, és máris mehettem a kis világomban oda, ahova akartam.

2009. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan álmok is, hogy az éppen aktuális valóságot alakítod álommá, hogy mondjuk meg ne zavarhasson az alvásban. Ilyen például, amikor a csengetést, telefoncsörgést, netán ébresztőórát úgy érzékeled, mintha az álmodban szólt volna, és ott szépen a megfelelő módon leráagálod, és már el is van intézve a dolog!
2009. okt. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az öntudatos álomban nem csak magadat,hanem álmod minden szereplőjét irányítani tudod. Ez is, mint sok minden más - fejleszthető. Bár az álom lényege, az agyi szelektív tevékenység, vagyis a pihenés - ezen álmok pedig hosszú távon inkább fárasztóak lehetnek.
2009. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem :)
2009. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem csak a mi karakterünket, hisz a mi álmunk, mi elménk szülötte a többi karakter is. Csak azt már nyilván egy-két fokkal nehezebb.


09:38at egyébként ne pontozzátok le:)

Igazat ír sajnos(?). Hú hányszor késtem már le emiatt a buszt...

2009. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

off valamennyire: nekem már volt olyan is hogy azt álmodtam hogy csörög a mobilom,és felülök nyúlok a telefonhoz, felveszem és beleszólok: szia anya... erre nézem senki:D

amúgy köszi a válaszokat,most egy kicsit még zavaros de már egész jobban értem =)

2009. okt. 25. 02:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg egy teljesen tudatos álomban tudod irányítani a többi álomalakot is (hiszen ők is a te tudatod részei), de gyakorlatilag vannak köztük eléggé "makacs" figurák. Mintha a tudatalattid a tudatod orrára koppintana, hogy ne szórakozzá má velem, öcskös...
2009. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
igazából a tudatos álomnak pont ez a lényege hogy mindent te irányítasz :D tökre szeretem mikor néha összejön egy :D
2010. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval ez okozza hogy néhány "figurát" nehéz irányítani, és hol erre megy, hol arra, amerre ő akarja, meg én?:D értitek... köszönöm a válaszokat:)
2010. jún. 28. 13:24
 10/11 A tudat válasza:
Itt választ találsz a kérdésekre: [link]
2010. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!