Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet irányítani az...

Tényleg lehet irányítani az álmokat?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam régen, hogyha tudatában vagyunk annak, hogy álmodunk, akkor tudjuk irányítani.

Pl.: Ha valami rosszat álmodok, akkor azt meg tudom változtatni?

és ne linkeket adjatok lécci


2009. aug. 24. 19:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
86%

Szia


én mindig azt akartam alvás előtt,hogy álmodás közben észrevegyem,hogy álmodok és azt csináljak amit akarok.Volt,amikor sikerült és klassz érzés volt,persze nem olyan hosszú meg minden,de speciel nekem az volt a baj,hogy nagyon nehéz volt,hogy minden úgy legyen,ahogy én akarom,mert nagyon nagy koncentrálás kellett...nemtudom mi mást mondjak :)

2009. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

az tök jó :)

ma megpróbálom irányítani:)

2009. aug. 24. 20:01
 3/14 anonim válasza:
57%
én tudom irányítani .bleeee.
2009. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

olt mikor álmomban zuhantam a föld felé(beton felé)és mondtam magamban h álmodok és ezért nem eshetek le hanem át kell zuhannom rajta,és sikerült.

Vagy ha roszat álmodtam akkor arra gondoltam hogy fel kell ébrednem és sikerült(de volt hogy nem és azt hogy felébredtem,szintén álmodtam csak:))

2009. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Volt már a kérdés, érdemes visszaolvasni.
2009. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Régen ha rosszat álmodtam simán fel tudtam ébredni, vhogy észrevettem h álmodok és azt mondogattam h fel fogok ébredni és fel is ébredtem :)

Amikor pedig egy kellemes álomban vagyok néha előfordul h tudom irányítani de nem túl sok ideig mert egyre éberebb leszek és egyszer csak felébredek. Azt már próbáltam h arra koncentrálni elalvás előtt amit álmodni akarok de az nem jött be :S:D

2009. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
81%
Nemtudom irányítani az álmaimat,viszont sokszor volt már hogy álmomban tudatába voltam hogy álmodok,és mindegy hogy mi történik,az nem valós,mert reggel felébredek és csak egy álom lesz.
2009. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
91%
Én egyszer álmomban rájöttem hogy álmodok és épp lovat akartam a valós világban venni és álmomban épp azért mert tudtam hogy álom többféle lovat kipróbáltam és végülis sikerrel választottam ki a megfelelőt
2009. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer rájöttem álmomban,hogy álmodok mert volt valamim ami a valóságban nem,és ezért felébresztettem magam. úgyhogy a válasz egyértelmű:igen
2009. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
84%

multhéten válaszoltam hasonlo kérdésre, szoval csak idemásolom amit írtam (kisebb vágással és még a végéhez még toldottam is :) szerintem elég részletes :)


"Én is tudom irányítani, bár hozzá kell tennem, szerintem nagyon nehéz irányítani...nekem mindig az a gond, hogy igen lassan jövök rá hogy csak álom, mert annyira valosághűek...viszont ha rájövök, gyakran felébredek...ezt ugy hívják hogy kiesel az álombol...azt mondják hogy ilyenkor meg kell fognod valamit (mármint álmodban)...nálam ez be szokott jönni :) És ha bejön, csinálhatod tovább amit elkezdtél...:)

Rossz álmoknál is hasonlo a helyzet...ha rájösz hogy csak egy álom (és nem esel ki), fel tudsz ébredni...én régen azt hallottam, hogy meg kell csípni magadat és akkor felébredsz...ez ugy hülyeség ahogy van...egyszer ezt kipróbáltam, de hiába csipkedtem magamat (nem éreztem semmit sem) de a "baltás gyilkos" meg egyre csak közeledett :)....nekem az jött be hogy felfelé nézek...és akkor automatikusan kinyílik a szemem :) :)

Az is hülyeség hogy arra kell gondolni amivel álmodni akarsz...én csak elalszom a helyszín az csak ugy jön, de mondom ha rájösz hogy csak álom és tudod irányítani akkor azt a helyszínt nagyon könnyen ott hagyhatod. :) "



És akkor a kiegészítés:


Egy dolgon viszont nem tudok változtatni, hogy más emberek mit csinálnak...meg tudom változtatni a helyszínt, meg azt csinálok amit én akarok, viszont másokat nem tudok irányítani..ők ugyanúgy viselkednek mint a valóságban...tehát ha valaki valóságban utál, akkor álmomban is :-) és talán ezért olyan nehéz rájönni hogy tényleg álom e :-)


és ez a gond, hogy TÚL valosághűek....tegnap azt álmodtam, hogy vért adtam egy beteg embernek...reggel ugyanott fájt a kezem, ahol álmomban megszúrtak :-) de azért a tűnek a helyét nem találtam meg :-)

vagy volt multkor egy álmom, hogy lefutottam a maratont...természetesen én lettem az első (ki más:)..álmomban nem éreztem semmit sem, viszont reggel mikor felébredtem, alig tudtam kiszállni az ágyból mert ugy éreztem mintha izomlázam lenne (bár maratoni futás után nemcsoda :))

És nem lehet arra fogni hogy elfeküdtem a lábamat vagy a kezemet, mert minden éjjel ugyanugy fekszek, (hason és szétterülve :) és ugyis ébredek fel ahogy lefeküdtem.

2009. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!