Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem tesznek semmit sem...

Miért nem tesznek semmit sem a világ pusztulása ellen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a környezetszennyezésre,éhezésre,felmelegedésre stb...Tudom,hogy vannak ilyen-olyan szervezetek,de amit ezek képesek tenni az szerintem édeskevés.Miért nincs egy globális szintű program?Mikor állnak már neki az ilyen tervek megvalósításához,mint pl.a város közepén lévő torony,aminek különböző szintjein zöldségeket termelnek?

2013. aug. 7. 21:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mert nem foglalkoznak vele, csak akkor amikor már késő lesz! Csak akkor nyitnák ki a szemüket, ha már elkerülhetetlen lenne a baj, és nem tehetnénk ellene semmit! Nem foglalkoznak vele! És teljesen egyetértek azzal, hogy bár már igen sok szervezet van ami ennek a megakadályozásával foglalkozik, de ez mind hiábavaló, hogyha tízszer ennyi ember próbálja lerombolni! Bármennyi energiát is ölnek bele, nem tudják az egész világot rábírni, hogy segítsenek és így túl kevesen vannak. Pont az ilyen emberek miatt alakult ki ez a helyzet, akik semmit sem tesznek, mert amíg őket nem érinti komolyabban minek is törődjenek vele? Bárcsak képesek lennénk mindenkit észhez téríteni!!!
2013. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mert az emberek önzőek...
2013. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Énis gondolkodtam ezen. Találtam is egy kérdést itt Gyakorin: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__47268..
2013. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!