Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Más is látta? 3 repülő objektu...

Más is látta? 3 repülő objektumot láttam, de senki se beszél róla. Nem hiszek az UFO-ban, de most elbizonytalanított. Mások is látták 2013. augusztus 13-án?

Figyelt kérdés
Tudom hogy néz ki egy repülő, műhold, űrrepülő, helikopter, hullócsillag, meteor, üstökös, mielőtt valaki belém kötne, én gyakran figyelem az égboltot. 2013. augusztus 13-án, kedden hajnali fél 1 és háromnegyed 1 között láttam 3 vöröses/narancssárgás korong kinézetű objektumot repülni az égen. Utána néztem a neten, kerestem cikkekben, hírekben, csillagászoknál, NASA honlapján, SETI honlapján, időjárásoknál, de semmi megemlítés sincs róluk. Szabad szemmel jól látható volt, akkor nem értem, hogy csillagászok speciális berendezéssel hogyhogy nem vették észre és közölték a nagyvilággal ezt a felfedezést? Remélem más is látta rajtam kívül! Aki tud, annak kérem a segítségét, hogy más is látta ezt a jelenséget és őt is ledöbbentette-e ez a gyönyörű látvány?

2013. aug. 14. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
A Reptoidok megérkeztek a földre.
2013. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kívánságlámpák voltak azok.
2013. aug. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha láttál egy repülõ valamit, amirõl nem tudod megmondani, hogy micsoda, akkor az 100%, hogy UFO volt, ugyanis pontosan ezt jelenti a szó.
2013. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A NASA-ban már 3x gyorsabb számitógépek vannak, de még nem jelentették be, sokmindent titkolhatnak, mert van joguk rá.
2013. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"A NASA-ban már 3x gyorsabb számitógépek vannak, de még nem jelentették be, sokmindent titkolhatnak, mert van joguk rá."

Minél gyorsabbak háromszor?

2013. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A listából a kívánságlámpát elfelejtettem leírni, azt is láttam már. Akkor még, amit tudok, hogy hogy néz ki, az még a léggömb, lufi, rakéta, stb.


Furcsálom, hogy, ha a NASA nem, de egyetlen egy csillagász sem hozta szóba az esetet. NA mindegy, feladom. Legalább, ha több milliárdan nem, legalább én láttam egy különleges égi jelenséget, még, ha 3 db UFO is volt. Örömmel halhatok meg, hogy nem vagyunk egyedül és olyan dolgok léteznek még számunkra, amit nehezen tudunk felfogni. Talán a sok milliárd ember közül én lehetek az egyetlen szerencsés, aki látott ilyet, mivel rajtam kívül senki más nem említi, hogy észrevette volna az égbolton.


Köszönöm mindazoknak, akik válaszoltak a kérdésemre!

Számomra egyértelmű, hogy a titokra nem fog fény derülni.

2013. aug. 15. 00:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Még valami lehet: ha valamennyire felhős volt az ég, akkor lehet visszaverődő lézerfény is valamelyik közeli diszkóból.
2013. aug. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az ég nagyon tiszta volt, 100%-osan. Csodálatos élmény volt, nem hittem a szememnek.

Több ezer éve figyelem az égboltot, ezért ilyenek, hogy biztos disco fény meg egyéb volt, biztos, hogy nem, mert én újdonságot láttam. Csak azt furcsálom, hogy egyetlen csillagász sem hozza szóba, hogy 3 db frizbi szerű repkedett az égen. Tudom, hogy a legtöbben mind azzal jönnek majd, hogy biztos rosszul láttam, meg ez és az volt, talán ezt a titkot meg kellett volna tartanom magamnak. Ismerem az embereket, hisz én is emberből vagyok, addig senki nem hisz semmiben, míg a saját szemével nem látja. Tudom nagyon jól, hogy kérdésemre választ nem fogok kapni, csak reméltem, hogy esetleg más is látta rajtam kívül. Mivel senki, lehet kiválasztott vagyok, hogy láthattam ilyen fantasztikus jelenséget. Mondom, mindent láttam már, mielőtt valaki megint azzal jönne, hogy biztos diszkógömböket, léggömböket, 3 helikoptert láttam, ezeket felejtsük el! Talán nehezen akarom magamnak bevallani, hogy UFOK voltak, mivel UFO-ban nem nagyon hiszek. Vagy olyan égi jelenség, amelyet még nem láttunk ebben a rejtélyes Univerzumban.


Köszönöm még egyszer az eddigi hozzászólásokat! Azt hiszem lezárom a kérdést. Legalább örök emlékül megmarad az élmény a számomra, melyet csodálhattam. Sajnálom, hogy mások nem látták.

2013. aug. 16. 00:07
 9/14 anonim válasza:
vigyázz nehogy elvigyenek mert láttak téged ők is :!
2013. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hogy hol láttad, melyik város felett. Most én is nagy kutatásban vagyok, én sem hiszek semmilyen földönkívüli dologban, de 13-án 12:46:34 mp-kor készítettem egy fotót nagylátószögben a gyerekeimről, és utólag felfedeztem a képen egy kis fehér foltot, ráközelítettem és a nap által félig megvilágított kerek valaminek néz ki. Nem a fényképezőgép hibája, egy drága Lumix gép Leica objektívvel tehát tökéletes képeket készít. A furcsa az, hogy az árnyékos rész is kék mint ha mondjuk a holdat nézném, tehát átlátok a légkörön ami szerint ez nagyon magasan volt. Megnéztem az ISS-t az csak este látszik és más a formája. Meteorológiai ballon sem lehet mert nem szabályos, a bosszantó az, hogy tipikusan "repülő csészealj" formája van, amit meg nem akarok elhinni! Ez Keszthelyről lett fényképezve Hévíz irányába.
2013. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!