Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy vannak...

Honnan tudhatom hogy vannak szellemek a házamban? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Szoval..tudom hülye kérdés de néha ugy érzem nem vagyok egyedül.Például a TV álvány magátol 5-20percenként recseg..roppan egyet..de nagyon hangosat...olyan a szivinfarktus kerülget szoval értitek?ugyan ez a helyzet a monitorommal,vagy a harmonika ajtoval.vagy magátol eldöl a seprü.ilyesmire gondolok-ezek lehetnek jelek???tudom tökbéna a kérdésem de egyszerüen nem értem ezeket a jelenségeket!valaki tud rá magyarázatot adni?elöre is köszi a válaszokat
2009. okt. 29. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szenteld be a házat!Segit!:P
2009. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fűtés van, mennyire egyenletesen melegszik/hűl a lakás? Az anyagok akkor szoktak ropogó hangot kiadni, amikor a hőmérsékletváltozás hatására tágulnak/összemennek. Nem kell mindjárt arra gondolni, hogy a dédi bolyong a lakásban.:)
2009. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nálam ugyan ez volt 2 évig a régi lakásomban, aztán kiderült, hogy a 20 percenkénti hangos roppanás mitől van. A költözésnél a préselt fából készült tv állvány alsó része egyszerűen kiszáradt és szép lassan a teher alatt megadta magát. El is tört magától.

A röhej az, hogy másik tv állványom van, sokkal masszívabb és ez is kb 15 percenként hangosan kattan. Szellemekre nem gondolok

2009. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem néha a Tv-m kapcsol ki magától este. :P Na én olyankor szoktam megijedni. :D
2009. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
81%

hát, mint a 2. hozzászóló:

hőmérséklet változás hatására az anyag térfogata változik.

2009. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szeretném megköszönni a válaszokat.

egyébként kandallóval fütünk...nem tudom mennyire van hatással az anyagokra.

de ma is megijjedtem például a fürdönek a harmokiaajtoja roppant egyet...rá 5 másodpercre meg a TV álvány.vagy a tv már nem is tudom.

remélem igazatok van.

Ja amikor beköltöztünk megtörtént a szenteltvizes szitu

2009. okt. 29. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi:) Ilyen minden lakásban van sztem, nálunk is néha reccsen egyet egy két dolog:D Persze nem mondhatjuk biztosra, h nem szellemek:D De végül is, ha szellemek, és eddig sem bántottak, akkor nem mindegy?:)
2009. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress rá itt a poltergaist re ;)
2009. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!