Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudományosan már bizonyították...

Tudományosan már bizonyították a szellemek vagy egyéb paranormális jelenségek valódiságát?

Figyelt kérdés

Én baromira szeretem ezt a témát, csak TV-ben nem nagyon hiszem el amit látok... Ma már bármit meg lehet csinálni... Se az UFO-s dokumentum filmekben nem hiszek, se a szellemes filmekben, mert egyszerűen nem látszik valódinak csak műnek...

Én még SOHA SEMMIT nem észleltem, csak néha meg kell fordulnom egy ilyen dok.film után...

Ezért érdekelne, hogy bizonyították már valahogyan tudományosan a paranormális jelenségek valódiságát? Ha nem elfogadott a bizonyíték, az se érdekel csak, valahogyan találtak konkrét, tudományos adatokat a szellemek vagy paranormális jelenségek igazolására?


2010. szept. 26. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Állítólag volt egy gép, amivel kommunikálni lehetett a szellemekkel.
2010. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!