Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha egy fesztiválon szabad ég...

Ha egy fesztiválon szabad ég alatt mellettem szívtak el jó pár jointot, erősen éreztem a szagát is, azt kimutathatja egy gyorsteszt (vizelet)? ( Sportoló vagyok )

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 22:43
 1/6 anonim válasza:
0%
szerintem a fű gyorsan kiürül a szervezetből
2013. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:
THC-t fogyasztás után hetekig ki lehet mutatni a hajból. De ehhez szerintem fogyasztónak kell lenni.
2013. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ha melletted egy tábortüzet raktak volna fűből és annak a füstjében pácolódtál volna, biztosan lenne kimutatható mennyiség a véredben.

Az emberi orr nem kutyaorr, de azért elég jó szenzor. A szagot már nyomokban jelenlévő anyag is érezhetővé teszi. Még ha töményen érzed, sem jut a szervezetedbe mérhető mennyiségű hatóanyag.

Nincs az a teszt, ami ilyet kimutat.

Amúgy egy "hatásos" mennyiségű bevitel valóban akár két hétig is kimutatható.

2013. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fű nem ürül ki gyorsan a szervezetből! Sőt, minden drog 3-5 nap alatt kiürül a szervezetből, herointól az extasyig, kb a fű az egyetlen ami rendszeres fogyasztás esetén akár heteikig, hónapokig is kimutatható, ugyanis a THC zsíroldékony, ergo mindig egy kicsi visszaszivárog a zsírkészleteidből a véredbe, és a vér szétszállítja és vizelettel, bármivel kimutatható.
2013. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:D:D Éreztem a szagát is... Nyugodj meg.
2013. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem 😂😂😂
2018. okt. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!