Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mivel lehetne feloldani...

Mivel lehetne feloldani ragadós felületet?

Figyelt kérdés

elkeztem dobolni és elsőre egy régi dobot vettem melynek nem ártott lecserélni a bőröket.

és mivel a csavarok rég nem voltak megmozdítva (nagyon szorult) és nem volt kéznél csavarlazító, bekentem étolajal, na most meg jó ragad tőle, vettem csavarlazítót de még mindig ragad, mivel lehet eltávolítani ezt az olajos ragacsot? mert ahogy kentem a csavarokat kicsit ráment a dobtestre is.

most meg újra akarom festeni a dobot de így hogy ragad nem lehet :/



#étolaj #ragacs oldó
2013. aug. 25. 14:08
 1/3 Válasz Vilmos ***** válasza:

Hát, az ilyen étolajas "megoldás" (már bocs, egyáltalán nem megszólásból mondom, csak hogy tudassam) eléggé fércelt, parasztias dolog. Az étolaj nem csavarlazításhoz, meg szereléshez való, benne is van a nevében.


Egyébként meg étolajat kézi mosogatószerrel, JAR-al vagy Cillit BANG-el simán le tudsz mosni szivaccsal, és szerintem az a bőrnek sem árt - feltéve ha jó bőrből, nem olyan olcsó kétes anyagból van a dobod.

Nézz körül a mosókonyhában, biztos vagyok benne, hogy szüleid szoktak azzal mosni, tányért törölni, szóval fogysz ott találni. ;)

2013. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom én tudatában is voltam de mint mondtam nem volt kéznél semmi csavarlazító és hirtelen az is megtette hogy le tudjam cserélni a bőröket. igen már konyhai szerekkel mosom itt lefele eléggé nehezen jön de jó lesz az, azért köszönöm a segítséget :)
2013. aug. 25. 14:36
 3/3 yoyoka20 válasza:
A MEGSZÁRADT ÉTOLAJAT HIDEG ZSÍROLDÓVAL LEHET ELTÁVOLÍTANI
2018. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!