Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mikor találják már fel az...

Mikor találják már fel az "emlékezet törlőt"?

Figyelt kérdés

Néha annyi sok jó filmet látok dehát most nézzem meg még1szer? :D


Erre használnám.



2013. szept. 4. 16:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Van, úgy hívják alkohol. :-)
2013. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá az alkohol teleportálásra is használható. Ha már teljesen kiütötted magad, ráiszol még egy felest, majd másnap a saját ágyadban ébredsz.
2013. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Már feltalálta valaki, csak először magán próbálta ki. Pech... :)
2013. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

#2: Vagy máséban, esetleg egy árokban, gumicsónakban, ritkán fa tetején vagy egyéb nem várt helyen, a körülményektől függően :D De ez az apróság természetesen pöppet sem változtat a szesz teleportációs hatásán, képességein.


Emlékezettörlő hatása van még egyébként a lapátnyélnek és a sodrófának is, bár igaz, egyedül kissé körülményes a hatékony használatuk.

2013. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Wadmalac ***** válasza:
100%

#3:

Megelőztél. :D Azt akartam írni, tegnap feltaláltam, de kipróbáltam és most nem tudom, hol van. :D

2013. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

"a szesz teleportációs hatása" :DDD

Ezek szerint ha látunk valakit az utcán dülöngélni, az éppen egy interdimezionális állapotban van? A hipertérben?

:DDD

2013. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Wadmalac ***** válasza:
100%
Mindenképpen egy másik valóságban. Az egy görbült térdimenzió, ahol az idő is máshogy telik. :D
2013. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, és kiválóan érzékelhető alkoholos állapotban a kvantumfüggvény-összeomlás, a 4. térdimenzióban történő mozgás, a fénysebesség feletti sebességek elérése (pl. ökölharc esetén), és egy sor egyéb csodás fizikai jelenség is :)
2013. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Wadmalac ***** válasza:
100%
....így az einsteini relativitás is. sosem esem el, de az a rohadt járda fel- felcsapódik. :D
2013. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Wadmalac ***** válasza:
100%
Én a kulcslyuknál egyértelműen észleltem a kétrés-jelenséget. Amint megpróbáltam koncentrálni, hogy melyik lyukon meg be a kulcs, sosem jött össze. Amikor simán elfogadtam, hogy egyszerre bemegy ugyanaz a kulcs mindkét kulcslyukba, be is ment. Sajnos a szóráskép már nem volt meg a túloldalon, mire bejutottam.
2013. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!