Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az online rejtvén...

DamonSalvatore kérdése:

Hogyan lehet az online rejtvénylexikonban szerkeszteni? Www. Rejtvenylexikon.hu/

Figyelt kérdés
Ezalatt értem, hogy a keresett szavak megoldását hogy lehetséges megadni általam, ha tudom, ill. ha nincs a rendszerben található megoldási javaslat a kért szóra. Nem találok szerkesztem gombot, vagy ilyesmit, és frissen regisztráltam, részben ezért sem tudom, hol van lehetőség a szerkesztésre. Válaszokat előre is köszönöm.

2013. szept. 10. 00:41
 1/3 BringaManó ***** válasza:

Én sem találtam, gondolom, erre (is) vonatkozik az ÁSZF-ben, hogy "az Online Rejtvénylexikon egyelőre csökkentett funkcionalitással üzemel."

De egyébként elsősorban az üzemeltetőt kéne megkérdezni: [link]

2013. szept. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, ez igaz
2013. szept. 10. 10:22
 3/3 anonim válasza:
Hát úgy látom én is fölöslegesen regisztráltam oda. Lett volna pár kifejezés ami nem szerepelt az oldalon és szívesen beküldtem volna, de hát ez egy halott oldal mint kiderült így utólag. :( Legalább ELŐRE tájékoztatnának amikor regelni akar valaki ne vesztegesse az idejét... Ennyit erről.
2014. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!