Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nóri így adta meg a postacímét...

Nikike99 kérdése:

Nóri így adta meg a postacímét Bélának; Budapesten lakom, Gyík utcában. Az irányítószám, a házszám és az emelet száma is 2 hatványa, és összegük 1092. Béla hogyan címezze meg a borítékot?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat, ha kérhetem levezetve:) a matek ismétlő témazáróban lesz benne, és én egy csomó ideig gondolkoztam a megoldáson, de sehogy sem sikerült...

2013. szept. 14. 10:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

@ 10.:


Ahhhaaa... Elképzeltem, amint az egyes osztályokban hirtelen valakinek eszébe jut, hogy látogassák végig a matekkönyvek és munkafüzetek feladatainak "szereplőit". :D

Esetleg még az ellenőrzőbe is beírnák: "Tanulmányi kirándulás 2013. szeptember 20-án, pénteken: kalandtúrát szervezünk Nóri, Gergő és Kriszti felkutatására. Gyülekező reggel 8-kor az iskolában, az időjárásnak megfelelő öltözékben, három napi hideg élelemmel és innivalóval. 1. helyszín: 1024 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 64., 4. emelet 1. ajtó. A következő helyszínek: Tk. 10. o. / 1. f., Mf. 12. o. / 5. f. Visszaérkezés időpontja: előre nem látható."

:D

2013. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
XD
2013. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy Postakönyv, abban az összes utca (Bp és vidék) irányítószáma benne van. Béla elmegy megnézi a Bp-i Gyík utcákat, összeírja azt a kb 1-2 lehetőséget. Majd végigjárja a Gyík utcákat, esetleg felhívja a tudakozót, hogy melyik házban lakik X család (már ha tudja Nóri vezetéknevét).
2013. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!