Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hisztek benne? Chemtrail csík

Hisztek benne? Chemtrail csík

Figyelt kérdés
reggel hallotam a rádióban erről a dologról, és utána néztem ezeknek a CHEMTRAIL CSÍKOKNAK. Hát mitne mondjak enyhén le sokkolt . Sokszor látok olyan szétoszló kondenzcsíknak tünő "képződményt" de eddig nem fordítottam rá nagy figyelmet . Ti mit gondoltok rólla? Én most nagyon félek, féltem a családom. Egésznap csak ezen filózok .. és úgyérzem bele fogok egy idő utàn bolondulni. vélemény ??
2013. szept. 25. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

1. Használd a keresőt, és olvasgass. (Lehetőleg a Tudományok kategóriában, ahol megalapozott válaszokat írnak általában.)

Röviden összefoglalva: kamu, nem kell vele foglalkozni.


2. Soha nem értettem, hogy miért kell az ilyesmiktől félni/félteni a családot, még ha igazak is lennének. Egyszer _mindenki_ meghal; és ezt már akkor is tudja az ember, amikor családot alapít és gyereket vállal. Akkor?...

2013. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasznos olvasmány:

[link]

2013. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy hiszek benne. Csak én kondenzcsíknak hívom, és tisztában vagyok vele, hogy gyakorlatilag mezei felhő, ahol a kondenzációs magok egy repülőgép égéstermékei. (vagy párakicsapódás, de az olyan mainstream)

G.

2013. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Makoscsiga ***** válasza:
93%
A chemrail nagyon is létező dolog! A vitapartnerek szellemi képességének alsó becslésére használja a tudomány. Ha beszélgetés közben felmerül, hogy vitapartnerünk enyhénszólva idióta, súlyos paranoiás tüneteket mutat, feltünően rezisztens a logikus érvelésre, és döntő bizonyítékokat hagy figyelmen kívül, akkor csak meg kell kérdezni, hogy "Ugye te a chemtrailekben is hiszel?" Amennyiben a válasz igenlő, a vitát azon nyomban be kell fejezni, vitapartnerünk meggyőzésére szánt minden másodperc elvesztegetett idő a vita tárgyától függetlenül.
2013. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4! :D

G.

2013. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jo, ezert most nem kell leharapni a fejem
2013. szept. 25. 20:41
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem haraptuk le, sőt, másokhoz képest egész jól megúsztad. :)

Bármi hasonlót hallasz, pl. háttérhatalmak, mérgező fogkrémek stb., mindig nézz utána, mielőtt rettegni kezdesz.

2013. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#4: Nagyon jót röhögtem :)

Ign.

2013. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
2013. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BringaManó ***** válasza:
100%

Fogadd meg Berta tanácsát, okosat mond!


(Nekem ez a "graffiti" jutott eszembe róla:

"Ne ess pánikba. Számolj el tízig – és utána ess pánikba.")

2013. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!