Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A chemtrail tényleg létezik,...

A chemtrail tényleg létezik, vagy csak hamis félelemkeltés az egész?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Azt hiszem, ha valaki összeesküvés-elméletet emleget, az már eleve gyanús.

2011. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Nana hogy letezik! Azert doltek ossze az ikertornyok, mert amikor becsapodott a gep, akkor a chemtrail vegyszer felrobbant, es az olvasztotta el a acelszerkezeteket! Ezt nem is tudtad!? :-D
2011. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez tényleg igaz? Ne bizonytalanítsatok el, nem tudom kinek higgyek, nem vagyok otthon a témában.
2011. nov. 7. 20:28
 4/7 cserepeskaktusz válasza:
16%
Sajnos létezik.Elég sok felvétel és fénykép van sakk tábla égről.Sőt én egy 51-es körzetről szóló dokumentum filmben láttam is egy chemtrailt szóró gépet.
2012. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Én még soha életemben nem láttam ilyen buzerált eget,pedig jó szokásom, hogy bámulom szomorkodva az eget. Nem kamuzok, életembe nem láttam még ilyet, pedig Mo. közepén lakok, elég repülőszelte környéken. Netes képek nem bizonyítanak igazán semmit, videók sem. Tegnap éjjel Kate beckinsale meztelen testére élveztem, és olyan hihetően nézett ki, hogy az állam leesett, pedig fake! Az ilyen chemtrailes képeknél is valahogy az egyik nagyon olyan hatást keltett, mintha valami blur effektel photosopban maszatolták volna olyanra. Nem akarom cáfolni telejsen, de számomra ezeddig teljesen ismeretlen jelenség. Tegnap még nem tudtam róla.
2012. okt. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom hogy miért csinálják, de az biztos hogy létezik mivel szinte minden nap látok elég bizarr kondenzcsíkokat.
2012. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Nem az a kérdés, hogy léteznek-e, hanem az hogy mit keres egy légtérben 5-6 repülőgép mondjuk 20-30 percen belül és mi célt szolgál az irreálisan nagy légiforgalom. Kb. mindennap ez megy és az irányok általában teljesen véletlenszerűek.

1. Ennyi utast kéne elszállítani, ráadásul mindig másfelé? flightradar nem is mutatja őket

2. Mi az az áru, amiből ilyen gyakran kell utánpótlás?

3. Jó sok kerozin pazarlódik el erre a hülyeségre.-> valakik nem sajánlják a pénzt üzemanyagra

2012. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!