Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az a történelem házim, hogy...

Az a történelem házim, hogy le kell írni az egri csillagokból, hogy az oda buda 4. Részében milyen csapatokból áll a török hadsereg?

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni? Sajnos nekem nincs meg a könyv

2013. nov. 10. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Köszönjük meg a Magyar Elektronikus Könyvtár segítségét!


[link]

2013. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De sürgősen kéne
2013. nov. 10. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt ne mondd, hogy ma délután telefonált vagy írt emailt a tanárod, hogy holnapra kell...


Egyébként pár perc alatt el lehet olvasni az egész részt, és közben folyamatosan ki tudod irkálni a szükséges infókat.

Tessék, a fejezet linkje:

[link]

2013. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú látni, hogy az egyik legszebb magyar történelmi regényünket sem képesek elolvasni a gyerekek.


Elképesztő! :-((


Ha most nem olvasod el, akkor már sosem, és fogalmad nincs, hogy milyen csodálatos élményekből maradsz ki.


Hát nem szabad úgy leélni az életet, hogy az ember nem szerzi meg még az alapműveltséget sem!


Lehet ugyan, de nem érdemes!

2013. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem olvastam. Nem gyereknek való.
2013. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már mind1
2013. nov. 12. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Vasárnap még nem lett volna mindegy... Akkor még tehettél volna azért, hogy megcsináld a feladatodat. Remélem, tanulsz ebből az esetből.
2013. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te most őszintén, engem oktatsz?
2013. nov. 17. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, anyósomat, aki nincs...

Persze, hogy téged. Valószínűleg teljesen feleslegesen, mert a hozzáállásod igen negatív; de ez már a te bajod és a te felelősséged.

2013. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!