Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az baj ha 13 évesen még nem...

Az baj ha 13 évesen még nem tudom el dönteni, hogy minek tanuljak? Még másfél év és fejezem az általános iskolát!

Figyelt kérdés
Olyan munkát akarok ki tanulni ami több ágban is használhatom valamint kevés legyen a matematika! Ami érdekel: filozófia, pszichológia, teológia, pedagógia ( szeretnék gyerekekkel foglalkozni )!

2013. nov. 17. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy nagyjából tudod, a részleteket még bőven ráérsz eldönteni.
2013. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gebasz1 ***** válasza:
Tanár,óvónő,gyerekorvos ,mindenképp diplomás végzettséget céloz meg .
2013. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen bőven ráérsz még kitalálni, én az egyetemi felvételi jelentkezés előtti hetekben döntöttem el, mit akarok csinálni..
2013. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én idén fogok érettségizni, és még így, 18 éves fejjel sem tudom hogy mit tanuljak ezután. 13 évesen pontosan elég ekkora elképzelés, a többi majd kialakul a későbbiekben.
2013. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, én még 28 évesen sem tudom pontosan. :)

Nem úgy van az, hogy egyszer csak "bekattan" a válasz. Majd függ még sok mindentől: körülmények, lehetőségek... Rengeteg időd van még!

2013. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 évesen már tudtam,hogy miben van lehetőség és imádtam,ez volt a híradásipari,csak hát orvosin elmeszeltek,mert kiderült,hogy színtévesztő vagyok,maradt a másik lehetőségem az építőipar,azt viszont csúnyán benéztem!2009-ig működött,most meg semmi!Olyat keress amiben a jövőt látod és kevés a konkurencia!Ami mindig is kell az embereknek!Pl:háborgott az egész ország,hogy egy szakmunkás kőműves,jobban keres mint egy pilóta...na és most mi van?Ha tényleg jönnek ezek a multik,ide akkor azok közt keresgélj valami szakmát.Vagy mi kell még az embernek?:kenyér,fodrász...Pszichológia?Ahhoz kell a matek akár hiszed akár nem!
2013. nov. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még rengeteg minden változhat....ilyen idősen én is rühelltem a matekot,biológus akartam lenni,vagy bármi csak matek ne legyen:D

Aztán 12.-ben értettem meg,hogy matek nélkül bizony nem lesz sok lehetőségem,hogy hasznos szakmát tanulhassak,és jó állásom legyen

Így aztán írtam belőle egy 100%os érettségit,és hogy pontosan mit is akarok tanulni azt az egyetemi jelentkezés előtt döntöttem el 2 nappal:D

2013. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem menj gimibe, azzal legalább nyersz magadnak időt, egyébként is, amiket felsoroltál, az mind egyetemi végzettséget igényel, annak pedig a legjobb alapja a gimnázium.
2013. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!