Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte mindent, de mindent, a magyarok találtak fel?

Figyelt kérdés

Mivel nem tudom hirtelen felsorolni mennyi mindent, így itt van:

[link]

Mi van a magyarok agyával vagy mi? hogy lehet ez? egyesek azt állítják, hogy földönkívüliek a magyarok, de valaki a különleges nyelvünket hozza fel példának. Nem tudom mi az igazság, de mikor belefutottam ebbe a cikkbe, akkor pontosan felmerült a kérdés, ez meg hogy lehet!? reális magyarázat van erre?



2013. dec. 17. 20:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
27%
A fazik-fa kapcsolatot meg az magyarazza hogy a magyar nyelv "kepekben" beszel, nem kell hozza semmi mas csak logika.
2013. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Pietrosol ***** válasza:
55%

Digo!


Ez megjelenik a felhő=felszálló hő vagy az ide, erre-oda, arra szavainknál is, amelyek gyakorlatilag a doppler effektust írják le. Biztos számtalan ilyen van még, de hirtelen ezek jutottak eszembe.

2013. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A haz mennyezete is egy ilyen, a menny szobol jott, a regi hitvilag szerint a hazban vagy jurtaban elhunyt idosek lelke a teton levo fustnek kialakitott lyukon szallt a mennybe.
2013. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Wadmalac ***** válasza:
100%

?

Én vagyok rasszista meg ellenrasszista?

:D

Éppen hogy nagy ívben lexarom az egészet, csak mindkét véglet szélsőséges megjegyzései zavarnak.

És ettől persze minkét oldal szemében szálka cagyok.

Épp a túlzott offot akartam megállítani, erre még jobban habzik a szátok. Ehh...

2013. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Wadmalac ***** válasza:
100%

Egyébként, ha már mindenképpen úgy látjuk, úgy akarjuk látni, hogy a magyarok valamiben átlag felett teljesítenek, van rá genetikai ok.

Éppen az, hogy a magyar nép egy nagyon vegyes keverék. Sváb, tót, török, tatár, román, mongol, olyan sűrű génkeverék, hogy a lehető legtávolabb jár a beltenyészet gyanújától is.

Senki nem mondhatja ezen a földön, hogy ő színtiszta magyar, mert ilyen századok óta nem létezik, tán sosem volt. És épp ez a jó.

Ebből a szempontból talán az amerikai átlagemberi szemlélet a legegészségesebb.

Itt dolgozol? Itt élsz? Ide fizetsz adót? Letettél valamit ezért a nemzetért az asztalra? Akkor igazi amerikai vagy, tökmindegy, hogy apád lengyel volt, vagy üzbég vagy bármi, kit érdekel.

Meg kell nézni, az USA-ban híressé vált emlegetett tudósok, feltalálók náluk amerikai feltalálók, tudósok, mert ottani állampolgárok voltak. Esetleg kisbetűben megemlítik, hogy magyar/olasz/német származású.

2013. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
72%

"A fazik-fa kapcsolatot meg az magyarazza hogy a magyar nyelv "kepekben" beszel, nem kell hozza semmi mas csak logika."


A logika sem segít mindig: http://www.youtube.com/watch?v=PT29zJXRNlU :-)

2013. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Wadmalac válasza:


tökéletesn leirtad azt amit én úgy tünik nem tudtam jól megfogalmazni (9-es vagyok)


így tehát az a "megállapítás" meg nagy elszállása némelyik embernek hogy jhaj hát ő földönkivüli totál felesleges, mert már nincsenek is olyanok hogy tiszta magyarok... (tatárjárás után az ország felét úgy telepítették vissza a különböző nemzetiségekkel)

2013. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Wadmalac ***** válasza:

Meg kell elégedni azzal, ami tény.

A magyart a többi nemzetek körben szintén beminősítik a tapasztalataik alapján.

Fifikásnak, kreatívnak, állatira nőcsábásznak, jég hátán is megélőnek, lázadó hajlamúnak, önérzetesnek, de széthúzónak tartanak minket. :)

2013. dec. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!